Marvel se oficiálně nikdy nevyjádřil k postavám, které přežily Thanosovo lusknutí off-screen. O nějakých jsme věděli, ale zdaleka ne o všech. V Infinity War se totiž neobjevilo množství hrdinů z předešlých filmů. Bohužel, ani dnešní novinka nám neukazuje osudy zcela všech (hlavně Thorových povedených sidekicků z Ragnaroku), ale aspoň víme, jak dopadla Shuri či Valkyrie. První jmenovaná štěstí vůbec neměla.

 

Valkyrie se však podařilo dostat do šťastnější půlky vesmíru, stejně jako Happy Hoganovi v podání Jona Favreau. Přežil i Wong a také Pepper, ačkoli se to o nich dvou už tušilo/vědělo dříve. Je možné, že uvidíme i další postavy, ale Marvel určitě neodhalí všechno před premiérou. Nakonec, film bude mít 182 minut, takže nás čeká mnoho překvapení. Všechny plakáty si můžeš prohlédnout zde.

 

Plagáty pre Avengers: Endgame definitívne potvrdili, kto prežil Thanosovo lusknutiePlagáty pre Avengers: Endgame definitívne potvrdili, kto prežil Thanosovo lusknutiePlagáty pre Avengers: Endgame definitívne potvrdili, kto prežil Thanosovo lusknutiePlagáty pre Avengers: Endgame definitívne potvrdili, kto prežil Thanosovo lusknutie

Ohodnoť článek
38
Foto: Marvel Studios/Disney