Pokud se už ani ty nemůžeš dočkat komiksovky Avengers: Endgame (což pravděpodobně nemůžeš) a pečlivě sleduješ všechny dostupné záběry, tak ti dozajista neunikla skutečnost, že tvůrci toho opravdu neprozrazují hodně. Právě naopak. Jejich hlavním cílem je totiž nepokazit nám překvapení, kterých v přibližně tříhodinovém filmu určitě nebude málo. Za to palec nahoru.

 

A přestože režiséři Joe a Anthony Russovi mohou ovlivnit tvorbu ukázek, s prodejem hraček už příliš nezmohou. I proto nám nyní prodej nových Funk Pop! figurek naznačil, že bychom se v Avengers: Endgame mohli dočkat odvety mezi Hulkem a Thanosem. V prvním kole v Infinity War zvítězil záporák, ale v tom druhém už to může být naopak.

 

 

Rozhodně si to alespoň mnozí přejí. Jak si můžeš všimnout v příspěvku výše, Hulk je opět ve své zelené podobě a zdobí ho i krásná nová uniforma, kterou jsme si mohli vychutnat již v oficiálním traileru. Abychom se ale netočili jen kolem hraček, zaměříme se i na postavu Wonga. Ta se od svého debutu v sólovce Doctora Strange stala ve fanouškovském táboře poměrně oblíbenou.

 

Po událostech v Infinity War však může být ještě důležitější. Strange je pryč a Wong je tak jedním z mála hrdinů, kteří jsou schopni ochránit The Sanctum v New Yorku se všemi jeho poklady. Mohl by ale v Avengers: Endgame dostat i titul Sorcerer Supreme? Podle jeho hereckého představitele Benedicta Wonga to není vyloučeno. Jeho odpověď na Redditu hovoří za všechno.

 

Benedict wong today in reddit AMA , pretty much super confirmed ? i believe that his name is in the bottom in endgame poster. from r/marvelstudios
Ohodnoť článek
25
Zdroj: heroichollywood.com