Očekávaná komiksovka Avengers: Endgame se již nezadržitelně blíží, což jsme nedávno pocítili i díky zcela nové ukázce. Ta pochopitelně nechtěla (a ani nepotřebovala) odhalit příliš mnoho, a tak se kromě bílých kostýmů a několika dalších drobných momentů soustředila spíše na nostalgii a diváckou lásku k jednotlivým postavám.

 

Neveselý, ponurý tón traileru a navození pocitu osudovosti byly navíc skvělými volbami. To se však tentokrát mění, protože do dění opět zasáhl oblíbenec Deadpool. Jak si možná vzpomínáš, youtuber s přezdívkou Mightyraccoon! se ještě koncem minulého roku postaral o předělávku první ukázky pro Endgame, v níž hlavy všech postav vyměnil právě za tu Deadpoolovu.

 

Tentokrát to ale vzal z trochu jiného konce a v nejnovějším traileru Deadpoola vložil přímo do dění. A přestože většinu postav a jejich interakci zachoval, nějakou tu záměnu hlav si neodpustil ani teď. Wade tedy vtipně komentuje všechno kolem a stává se součástí prostředí, kvůli čemuž dostane například ránu Stormbreakerem či šíp přímo do hlavy. Mightyraccoon! tak bezpochyby odvedl ještě lepší práci než naposledy a výsledkem je další internetový hit.

 

 

Ohodnoť článek
13
Zdroj: movieweb.com
Foto: youtube.com, Mightyraccoon!/Deadpool Invades Avengers: Endgame - Trailer 2