První sérii novodobé Sabriny náš kolega z redakce ohodnotil slušnými 7/10, sledování seriálu si užil a ve světě Chilling Adventures of Sabrina vidí velký potenciál. Stylový a svěží trailer k druhé sérii jeho slova rozhodně potvrzuje a zdá se, že čarodějnické univerzum s něžnou i nebezpečnou Kieran Shipka má stále co nabídnout.

 

Líbila se ti na první sérii Chilling Adventures of Sabrina mystická dobrodružství, temná kouzla, ale užil sis i teenagerská témata? V tom případě budeš s pokračováním více než spokojen.

 

Upoutávka při poukázání na tajemná zákoutí Sabrinina života ve spojení se skladbou Cherry Bomb od kapely The Runaways dokáže navnadit i diváky, kteří se seriálem ještě neměli tu čest.

 

 

Po 11dílné první sérii nás čeká zkrácena druhá série s 10 díly. V nich bude poloviční smrtelnice a poloviční čarodějka Sabrina zkušenější a smrtonosnější, o čemž svědčí i výše přiložené záběry.

 

V hlavní roli seriálu opět uvidíme skvělou Kiernan Shipka a dále se objeví herci a herečky jako Lucy Davis, Miranda Otto, Chance Perdomo, Richard Coyle či Ross Lynch. Pokračování Sabrininých dobrodružství a její dospívání budeš moci prostřednictvím Netflixu sledovat již od 5. dubna 2019.

Ohodnoť článek
5
Zdroj: indiewire.com
Foto: Netflix