I když natáčení Wonder Woman 1984 skončilo už koncem prosince, snímek v kinech uvidíme až v polovině roku 2020. Jediným DCEU zástupcem tohoto roku je totiž Shazam!, který dorazí již začátkem dubna, takže na pokračování Wonder Woman si prostě budeme muset ještě počkat.

 

Odteď však už o nadcházejícím dobrodružství s krásnou Amazonkou v podání Gal Gadot pravděpodobně nebudeme mluvit jako o pokračování, ale pouze jako o dalším filmu s postavou Wonder Woman. Tedy alespoň podle slov producenta Charlese Rovena (Wonder Woman, Justice League, Suicide Squad), který v nedávném rozhovoru přeřadil, že režisérka chystá něco víc než pokračování.

 

Wonder Woman

 

„Patty Jenkins byla odhodlaná, že tento film by měl být další iterací Wonder Woman, nikoli pokračováním. A toto rozhodnutí rozhodně dodržela,“ dodal Roven. „Jde o zcela jiný časový rámec a vy zjistíte, co Diana / Wonder Woman vlastně v uplynulých letech dělala. Je to ale zcela odlišný příběh, ačkoli v rámci silných emocí, humoru a odvážných činů bude připomínat první film.“

 

Tato slova by navíc potvrzovala i vyjádření zdroje blízkého režisérce, který Wonder Woman 1984 přirovnává například k sérii o agentovi 007, kde máme tutéž postavu, ale zároveň řadu příběhů, které na sebe nenavazují. Těžko však říci, co to přesně znamená, jelikož o samotném ději stále moc nevíme. V této chvíli nám tedy nezbývá asi nic jiného, než čekat.

 

Komiksovka je momentálně v postprodukci a kromě samotné Gal Gadot si v ní zahráli i Chris Pine, Robin Wright, Connie Nielsen, Kristen Wiig (Barbara Ann Minerva / Cheetah) či Pedro Pascal. Wonder Woman 1984 uvidíme v našich kinech 4. června 2020. Pro více informací klikej sem.

Ohodnoť článek
3
Zdroj: indiewire.com