Nebylo to až tak dávno, co jsme v jednom z našich článků naznačovali, že by se Captain Marvel mohla stát ústřední postavou fáze 4. Po premiéře jejího snímku, ve kterém nám ukázala svou obrovskou moc, už však nebylo pochyb o tom, že postava Brie Larson bude pro MCU opravdu důležitou. A to zejména v boji proti Thanosovi v komiksovce Avengers: Endgame.

 

Ta se nám navíc nedávno připomněla skvělým trailerem, na jehož konci jsme mohli vidět už i samotnou Captain Marvel. Zda ale v samotném filmu uvidíme smrt Iron Mana, Steva Rogerse nebo někoho jiného z původních Avengers, to momentálně netušíme. Šéf Marvel Studios Kevin Feige však potvrdil, že se postava Brie Larson již brzy ujme vedení celého tohoto filmového vesmíru.

 

Captain Marvel vystrieda Iron Mana a Captaina Americu. Po Endgame povedie Avengerov aj MCU

 

„Když jsme zjistili, že by Brie Larson mohla mít zájem o účast v našem světě, proběhlo několik setkání. Byla velkou fanynkou postavy Captain Marvel, přičemž jedním z vrcholů mé kariéry v Marvel Studios bylo právě její představení na Comic-Conu, kde vyšla na pódium a připojila se k téměř všem ostatním hercům z našich filmů. Stála v popředí, což bylo skvělou předzvěstí. A nejen toho, jak ji budou diváci obdivovat v roli Captain Marvel, ale i postavení její hrdinky v čele celého MCU.“

 

Snímek Avengers: Endgame režírují Joe a Anthony Russovi (Captain America: The Winter Soldier, Captain America: Civil War, Avengers: Infinity War) a její premiéra je u nás naplánována na 25. dubna 2019. Pokud se chceš dozvědět vše podstatné o obsazení a příběhových teoriích, vstup do tohoto vlákna.

Bude podle tebe Captain Marvel oblíbeným lídrem mezi fanoušky?
Ano
1929 hlasů
Ne
2258 hlasů
Ohodnoť článek
32
Zdroj: heroichollywood.com