Pokud sis otevřel následující článek, určitě víš, že oscarový hit Bohemian Rhapsody skončil koncertem Live Aid, který se odehrával v roce 1985. Tím si ale filmaři potenciálně nechali 6leté místo na pokračování, protože Freddie Mercury zemřel až v roce 1991. Navíc by si jednoduchým způsobem mohli prostřednictvím flashbacků pomoci i návratem do minulosti.

 

Tato možnost je však stále ve hvězdách. Rami Malek se pro druhou část Bohemian Rhapsody neupsal a sequel nepotvrdilo ani samotné studio. Přesto se ozývají hlasy, které tvrdí, že Bohemian Rhapsody 2 není vůbec vyloučeno.

 

Okolie kapely Queen uvažuje nad pokračovaním Bohemian Rhapsody. O čom by mohla byť dvojka?

 

Portál Page Six citoval spolupracovníka kapely Queen tvrdícího, že o pokračování se v současnosti diskutuje. „Jsem si jistý, že plánuje sequel, který začíná po LiveAid,“ řekl Ruli Dolezal o manažerovi kapely Jimim Beachovi. Následně dodal, že pokračování Bohemian Rhapsody je v rámci rodiny Queen v současnosti velmi diskutované.

 

Rudi Dolezal pro Queen režíroval několik videoklipů a během Freddieho života se stal jeho blízkým přítelem. Dolezalova tvrzení mají tedy dozajista určitou váhu. Pokračování Bohemian Rhapsody v interview z minulého roku navíc nevyloučil ani legendární kytarista Brian May.

Jste pro Bohemian Rhapsody 2?
Ano
886 hlasů
Ne
321 hlasů
Ohodnoť článek
17
Zdroj: screencrush.com
Foto: 20th Century Fox