Je více než jasné, že nový dokument Leaving Neverland, který se věnuje údajným pedofilním vztahům legendárního Michaela Jacksona, vyvolává ve světě vlnu kontroverze. Z posledních informací můžeme zmínit například skutečnost, že Jacksonovy skladby přestalo hrávat rádio BBC.

 

Téměř 4 hodiny dlouhý dokument by se měl zaměřit na intimní detaily zpěvákových zvráceností s dvojicí mladých chlapců, kterým bylo v dané době 7 a 10 let. Více o samotném dokumentu se dočteš tady.

 

Simpsonovci stiahli epizódu s Michael Jacksonom. Môžu za to podozrenia z pedofílie

 

Ke kontroverznímu dokument se nedávno rozhodli přihlédnout i tvůrci slavných Simpsonových. Ti z oběhu stáhli epizodu, kde hlas jedné z postav propůjčil právě Michael Jackson. Rozhodnutí padlo po společné dohodě výkonného producenta Jamese L. Brookse, hlavního tvůrce Matta Groeninga a showrunnera Al Jeana.

 

K tomuto ráznému kroku se tři vedoucí odhodlali po zhlédnutí dokumentu. Jde o epizodu s názvem Stark Raving Dad, která měla premiéru v roce 1991. V ní zpěvák propůjčil hlas postavě Leona Kompowskyho, který si myslel, že je Michaelem Jacksonem. Leaving Neverland od dnešního dne startuje na HBO GO.

 

Ohodnoť článek
5
Zdroj: hollywoodreporter.com
Foto: FOX, flickr.com