Začátkem tohoto roku jsme tě informovali o tom, že na Blu-ray verzi oscarového hitu Bohemian Rhapsody budeš moci mimo jiné sledovat kompletní vystoupení filmové kapely Queen v čele s Rami Malekem, které se do promítané verze bohužel nevešlo.

 

Bylo samozřejmě jen otázkou času, kdy se najde nadšenec, který Live Aid z Bohemian Rhapsody prostřednictvím videa porovná se skutečným vystoupením Queen z roku 1985.

 

V níže přiloženém srovnání můžeš pozorovat některé více či méně výrazné změny, ale zejména úchvatnou podobnost, kterou nám „skupina Rami Maleka“ během svého hraného vystoupení předvedla.

 

 

Úspěchy Bohemian Rhapsody koncem minulého měsíce pokračovaly získáním čtyř Oscarů, přičemž mimořádně důležitou kategorii nejlepšího herce zabral samotný představitel Freddieho Mercuryho Rami Malek. Dramatu Bryana Singera (na konci natáčení ho vystřídal Dexter Fletcher) se dále podařilo získat Oscara za zvukový střih, nejlepší zvuk a nejlepší střih (John Ottman).

 

Kromě toho se může Bohemian Rhapsody pyšnit dvojicí Zlatých glóbů a dvěma oceněními od Britské akademie filmového a televizního umění (BAFTA).

 

Pokud patříš mezi nadšence filmu a také Rami Maleka, určitě ti doporučujeme přečíst si článek o deseti zajímavostech z jeho života. K dalším informacím se dopracuješ v tomto vlákně.

Ohodnoť článek
91
Foto: 20th Century Fox