Doposud nám HBO dávkovalo pouze menšími lákadly, ale konečně přišlo s prvním plnohodnotným trailerem, na který jsme už dlouho čekali. Od úvodní série se diváci museli chtě nechtě rozloučit s množstvím klíčových postav a zdá se, že závěrečná série Game of Thrones nebude v tomto zažitém systému vůbec žádnou výjimkou.

 

White Walkers se svým velitelem Night Kingem překročili území dělící Divoké od obyvatel Westerosu a jejich první podstatnou zastávkou bude Winterfell, kde se nepřátelé všeho živého setkají s tvrdým odbojem. Kam se podaří White Walkerům dojít? A který z hlavních hrdinů útoky hordy nemrtvých vůbec přežije?

 

 

Přestože seriál v poslední době vykazoval jasné příznaky klesající kvality, na závěrečné epizody se pořádně těšíme a debutová upoutávka nás rozhodně nažhavila.

 

Filmári z HBO k divákom ešte koncom februára prišli s várkou plagátov, ktoré naznačovali, že sa na Železnom tróne kráľovstiev Westerosu môže ocitnúť naozaj hocikto. Do dnešného dňa (týmto trailerom počítajúc) známy vývoj udalostí však do popredia posúva len malú hŕstku favoritov.

 

Filmaři z HBO k divákům ještě koncem února přišli s várkou plakátů, které naznačovaly, že se na Železném trůnu království Westerosu může ocitnout opravdu kdokoliv.

 

Koho tipuješ ty (anketa vychází z postav na plakátech)? Prvního epického dílu 8. série Game of Thrones se dočkáš už 14. dubna 2019 a pro jakékoli další informace klikni na tento odkaz.

Ktorá z hlavných postáv skončí na Železnom tróne?
Daenerys
460 hlasů
Jaime
39 hlasů
Davos
10 hlasů
Cersei
50 hlasů
Bran
45 hlasů
Arya
139 hlasů
Grey Worm
6 hlasů
Sandor Clegane
12 hlasů
Sansa
131 hlasů
Brienne
5 hlasů
Jon
800 hlasů
Missandei
4 hlasy
Night King
184 hlasů
Tyrion
176 hlasů
Euron
9 hlasů
Mellisandra
7 hlasů
Jorah
6 hlasů
Theon
7 hlasů
Samwell
36 hlasů
Varys
41 hlasů
Ohodnoť článek
17
Foto: HBO