Na Hellboye v podání Rona Perlmana a pod taktovkou Guillerma del Tora vzpomínáme jen v dobrém. To jsou však už nyní časy dávno minulé, a tak se naše zraky pomaličku upírají k blížící se nové verzi, která nebude mít pouze jiného režiséra, ale i herce v hlavní roli. A jelikož debutový trailer z konce minulého roku vůbec nepůsobil špatně, neztrácíme naději a doufáme, že snímek dopadne dobře.

 

Dubnová premiéra je už ale téměř za rohem, a tak bylo jen otázkou času, kdy studio Lionsgate vypustí do světa ukázku s pořadovým číslem dva. No a ta dnes k naší radosti konečně dorazila.

 

 

Co se samotného příběhu týče, v něm by měl Hellboy řešit jakousi existenciální krizi, kvůli níž se ocitne někde mezi stranou lidí a monster. I proto zůstane jeho mysl otevřená argumentům mocné čarodějnice Nimu the Blood Queen (Milla Jovovich). Ta totiž vůči lidstvu přechovává obrovský hněv kvůli tomu, co udělalo jejímu druhu.

 

Za režií stojí Neil Marshall (Game of Thrones, The Descent), o scénář se postarali Mike Mignola (tvůrce komiksové předlohy Hellboye), Andrew Cosby a Christopher Golden, no a kromě zmíněných herců se ve filmu objeví i Ian McShane, Sasha Lane či Daniel Dae Kim. Premiéra Rkového snímku je u nás naplánována na 11. dubna 2019, a pokud se o ní chceš dozvědět více, klikej sem.

 

Hellboy sa v necenzúrovanom traileri premáva na pekelných drakoch

 

Hellboy sa v necenzúrovanom traileri premáva na pekelných drakoch

Ohodnoť článek
9
Zdroj: comicbookmovie.com, comicbook.com