Jak už jistě mnozí z vás vědí, nadcházející Epizoda Star Wars dá poslední sbohem rodu Skywalkerů a zároveň bude představovat závěr jedné velké éry. Koneckonců, všechno, co o Star Wars: Episode IX momentálně víme, ti kolega Jakub nedávno shrnul v obsáhlejším článku.

 

A přestože se premiéry snímku dočkáme až koncem tohoto roku, natáčení už skončilo. Tuto zprávu oznámil režisér J. J. Abrams (Mission: Impossible III, Star Trek, Star Wars: The Force Awakens) prostřednictvím svého účtu na Twitteru, přičemž se pochlubil i zveřejněním dojemné fotky s Daisy Ridley, Johnem Boyegou a Oscarem Isaacem.

 

 

„Zdá se to nemožné, ale dnes jsme dokončili natáčení Epizody IX. Neexistuje dostatečný způsob, jak poděkovat tomuto opravdu magickému štábu a obsazení. Jsem vám navždy zavázán,“ dodal v příspěvku Abrams. S prací ale rozhodně neskončili. Snímek nyní totiž poputuje do postprodukce, kde bude dotažen do finální podoby.

 

Tu v našich kinech uvidíme 19. prosince 2019. Snad se tedy po výše přiložené fotografii dočkáme v nejbližší době i nějakých dalších, abychom si mohli trošku zapolemizovat. Pro více informací o Star Wars: Episode IX klikej sem.

Ohodnoť článek
8
Zdroj: ew.com, variety.com