Disney na Super Bowlu neodhalilo nové záběry z Aladina ani Lvího krále. První jmenovaný však dostává nový teaser trailer (plnohodnotný trailer stále nedorazil), v němž konečně vidíme Willa Smithe v modrém. Ukázal se totiž jako Džin ve své pravé podobě. To však není všechno.

 

Viděli jsme zřejmě i Džafara, nádhernou Naomi Scott jako Jasmínu a v neposlední řadě záběry na město Agrabah. Vzhledem k Ritchieho stylu se nemůžeme dočkat hlavně akce ve městě. Snad se toho nebál a ukáže nám podobně šílené kousky jako v Artušovi. Nakonec, samotný animák, a tedy původní verze Aladina, tomu vůbec nebrání.

 

 

Připomeňme si, že v příběhu Aladina hlavní hrdina lampu využije k tomu, aby se dostal k princezně Jasmíně. Po jejím srdci ale touží i zrádný čaroděj jménem Džafar, kterého si ve snímku zahraje Marwan Kenzari.

 

Kromě výše vypsaných jmen ve filmu uvidíš herce jako Billy Magnussen, Nasim Pedrad, Numan Acar, Navid Negahban a další. Za režijní stránku filmu je zodpovědný Guy Ritchie. Ten se naposledy postaral o výborný dobrodružný snímek King Arthur: Legend of the Sword

 

Will Smith se podle vlastních slov snažil při provedení Džina vzdát poctu Robinu Williamsovi (Aladin z roku 1992), ale zároveň ukázat novodobou a unikátní verzi. Z prvních sekund to vypadá z hlediska dialogů nadějně, ale samotný Džin (Genie) vypadá v tom modrém CGI opravdu divně. Snad ho do premiéry ještě trošku upraví. Česká premiéra je aktuálně plánována na 23. května 2019.

Ohodnoť článek
4
Zdroj: comingsoon.net