Nad blížící se komisovkou Avengers: Endgame stále visí množství nezodpovězených otázek, ale na jednu z nich nyní konečně známe odpověď. A přestože se netýká samotného příběhu, jsme si jisti, že potěší všechny fanoušky MCU. Jak totiž v nedávném rozhovoru potvrdil spolurežisér Joe Russo, stopáž snímku se bude pohybovat někde kolem tří hodin.

 

Z Avengers: Endgame se tedy určitě stane nejdelší MCU film (rekord drží Avengers: Infinity War s délkou 149 minut). Režiséry ještě čeká práce ve střižně, ale dodali, že studiu Disney tři hodiny rozhodně nevadí, pokud bude stát příběh za to. Přece jen, bude to vyvrcholení 22 filmů, což vyžaduje množství příběhů. No a pokud jde o takto náročné dílo, ve kterém mají být navíc zachovány i emocionální momenty postav, je ta délka nezbytná a pochopitelná.

 

Avengers: Endgame

 

Snímek byl promítán testovacímu publiku už čtyřikrát, přičemž během prvních tří promítání údajně ani jeden divák neopustil své sedadlo, což je opravdu skvělé znamení. Diváci byli prý velmi spokojeni, takže mají z filmu dobrý pocit i režiséři. Premiéra Avengers: Endgame je u nás naplánována na 25. dubna 2019 a pro více informací klikej sem.

Si rád/a, že Avengers: Endgame bude mať dĺžku okolo troch hodín?
Jasné, neviem sa dočkať
2503 hlasů
Nie, to je pre mňa dlho
49 hlasů
Je mi to jedno, do kina sa nechystám
55 hlasů
Ohodnoť článek
33
Zdroj: collider.com