Charles Lee Ray je sadistickým zabijákem, který svou duši přenesl do obyčejné hračky. Ta se dostala do rukou nevinného a nic netušícího chlapce, a proto jeho rodině hrozí smrtelné nebezpečí.

 

Přibližně takto začínala slavná hororová série s názvem Child's Play (1988), kde se role úkladného vraha ujala panenka jménem Chucky. Plánovaný reboot režírovaný Larsem Klevbergem v nedávném teaseru promoval hračku s umělou inteligencí, která nese název Buddi. Ta by měla tentokrát padnout za oběť hackerovi.

 

Podle Henryho Kaslana (Tima Mathesona), zakladatele Kaslan Corp, nemá být Buddi jen hračkou, ale i nejlepším přítelem. Dnešním dnem vydaný trailer však hovoří o opaku. Chuckyho v prvním teaseru moc nevidíme, což je dobře. Tvůrci si ho schovávají na plnohodnotný trailer. Již nyní však víme, že bude znovu nemilosrdně zabíjet a my doufáme, že se dočkáme i pořádných hlášek.

 

 

Tvůrce série s Chuckym Don Mancini k prvnímu Child's Play napsal původně scénář s názvem Blood Buddy, z něhož vychází hlavní jméno nové hračky. Mancini se v minulosti nechal slyšet, že se výsledku tohoto rebootu poměrně obává, protože by mohl narušit kontinuitu předešlých částí. 

 

V rebootu zabijácké hračky si zahrají herci jako Aubrey Plaza, Brian Tyree Henry, Gabriel Bateman, Ty Consiglio či Nicole Anthony. Premiéra je v rámci českých kin plánovaná na 15. srpna 2019.

 

Snímek jsme zařadili mezi nejočekávanější horory roku 2019.

Ohodnoť článek
2
Zdroj: screenrant.com, indiewire.com
Foto: Orion Pictures