HBO se všemožně snaží zabránit spoilerům pro 8. sérii. Dosud se jim to dařilo a my budeme doufat, že tato sága skončí a pro všechny to bude stejné překvapení. Těch spoilerů ohledně Game of Thrones už přece jen bylo nespočet. Nicméně, někteří lidé se samozřejmě o konci show dozvědí. Jednou z nich je i Rose Leslie. Ta si zahrála Ygritte, Jonovu velkou lásku s tragickým osudem.

 

Herci se dali dohromady i v soukromém životě, přičemž si minulé léto řekli své ano. O pár měsíců později si Rose zastavila Kita a zeptala se ho, jak skončí Game of Thrones. Kit neváhal, vše jí prozradil a ona s ním za odměnu tři dny nemluvila, ačkoli ho o to sama požádala. Někdy ženám prostě nevyhovíš.

Herec následně říká, že z konce není šťastný a ani smutný. Je spokojen s tím, co tvůrci vymysleli, a tvrdí, že konec jejich seriálu bude přelomový. Užívá si tedy poslední týdny relativní svobody, než to celé vypukne a lidé mu nedají pokoj.

 

Závěrečné série s počtem epizod 6 se na HBO dočkáme již brzy. Ta úvodní dorazí 14. dubna a my o ní nevíme téměř nic. Navnadit se můžeš nicneříkajícím teaserem.

 

Ohodnoť článek
11
Zdroj: indiewire.com