Dnešní novinka není žádným překvapením. Netflix prohlásil, že jejich Sex Education za první 4 týdny zhlédlo přes 40 milionů diváků. Seriál si zamilovali diváci a odnesl si i přízeň kritiků, takže v tomto případě skutečně nebylo o čem přemýšlet. Zdá se, že britské počiny se na Netflixu slušně usazují a nás to těší, zvláště, když patří k obsahové špičce streamovacího giganta.

 

Druhá série se má začít natáčet na jaře v Británii, takže se její premiéry na Netflixu můžeme dočkat buď koncem tohoto roku, ale spíš počítáme se začátkem toho dalšího. K pokračování se vrátí kompletní kreativní tým včetně herců jako Gillian Anderson, Asa Butterfield, Emma Mackey, Ncuti Gatwa, Aimee-Lou Wood, Connor Swindells, Kedar Williams-Stirling, Tanya Reynolds, Patricia Allison či Alistair Petrie. Žádné další informace známé nejsou.

 

Pokud stále váháš, zda dát seriálu šanci, věz, že má jen 8 dílů a také podle našeho redaktora Dančiho v žádném případě nejde o ztrátu času. V recenzi udělil první sérii 8/10. Mnozí z nás se na seriál již chystají a zřejmě bys tak měl učinit i ty.

 

Ohodnoť článek
8
Zdroj: comingsoon.net