Dnes se nám potvrdily někdejší spekulace o pozadí nového Suicide Squad. Nepůjde o dvojku, ale o kompletní restart. Snímek by se měl jmenovat The Suicide Squad a my jsme za to vlastně rádi, protože jednička byla slušný bordel. Těžko říci, zda bude Gunn pracovat s Jokerem a Letem samotným, ale The Hollywood Reporter tvrdí, že si scénář napsal ve svém klasickém stylu ala Guardians of the Galaxy.

 

Vykašlal se přitom na všechny postavy a herce z prvního filmu a snímek tak nabere zcela nový koncept. Styl GotG může projektu docela slušně, my jen budeme doufat, že si Gunn vzal ponaučení ze svého posledního zklamání a povypráví mnohem lepší příběh. Podle prvotních zpráv by mělo The Suicide Squad dorazit do kin v srpnu 2021, tedy jen pár týdnů po Batmanovi od Matta Reevese, což nám až tak moc nesedí.

 

Ze ztráty postav necítíme žádný smutek. Margot Robbie a Leto zřejmě budou ve svých rolích pokračovat, no a my můžeme jen doufat, že se ještě ukáže i Will Smith jako Deadshot, bez kterého by bylo Suicide Squad zřejmě velmi špatné. Role mu sedla a fanoušci si ho také zamilovali. Tak proč ne.

 

Ohodnoť článek
6
Zdroj: screencrush.com