V momentě, kdy nás Dwayne Johnson alias The Rock prostřednictvím Twitteru informoval o příchozím traileru, byli někteří členové naší redakce radostí bez sebe. Od série Rychle a zběsile se totiž poprvé posouváme na relativně neznámé pole spin-offů, které nás už ale od začátku pořádně zaujalo.

 

První z trojice spin-offů se soustředí na charismatickou dvojku agenta Hobbse a nebezpečného Shawa. Ti nám už v minulosti ukázali, že si umí dát pořádně do těla a jejich společné scény stály rozhodně za to. Nyní však budou bojovat bok po boku.

 

 

V traileru sice bohužel neuvidíš Jason Momou, který si mohl zahrát Hobbsova bratra, ale jeho nepřítomnosti jsme si popravdě při množství přítomné akce víceméně ani nevšimli. V pokračování se ale podle slov Johnsona určitě objeví.

 

Kromě hlavní dvojky ve filmu uvidíme čtveřici Hobbsových bratrů, přičemž jednoho z nich ztvárnil wrestler Roman Reigns. V traileru můžeš zpozorovat Vanessu Kirby v role Shawovy sestry Hattie a tvrdého Idrise Elbu alias hlavního padoucha Brixtona. Premiéra Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw je aktuálně plánována na 2. srpna 2019.

 

Upoutávka naznačuje, že Hobbs & Shaw bude pořádně bláznivou zábavou, která se příliš nespoléhá na fyzikální zákony. Chemie mezi Stathamem a Rockem funguje na jedničku a doufejme, že podobně bude klapat i jejich spolupráce, protože záporák Elba se zdá být více než rovným protivníkem.

 

Ohodnoť článek
11
Foto: Universal Pictures