Mimořádně úspěšný Aquaman má momentálně velmi dobře nakročeno k titulu nejvýdělečnějšího DC filmu vůbec (o 17 milionů zaostává za snímkem The Dark Knight Rises), a tak není žádným překvapením, že studio Warner Bros. už připravuje pokračování. Koneckonců, informovali jsme tě o tom ještě koncem minulého roku.

 

Samozřejmě, Warneři by chtěli na režisérském křesle opět Jamese Wana, ten si však podle slov svého mluvčího nyní užívá zasloužený odpočinek. Zdroje ze studia navíc hovoří o tom, že k další dohodě mezi Wanem a Warnerem nedojde, dokud režisér nedostane adekvátní scénář. Do té doby však bude Aquaman 2 stále ve vývoji.

 

Nicméně bylo by velmi šokující, kdyby se Warner Bros. a Wan nedohodli. Studio si zajistilo i návrat režisérky Patty Jenkins pro pokračování Wonder Woman, takže se dá očekávat, že v případě Wana tomu nebude jinak. Je totiž jediným režisérem, kterému se podařilo vydělat více než miliardu dolarů pro dvě různá studia (kromě Aquamana to bylo ještě Furious 7 pro Universal), Warneři by tedy měli udělat vše proto, aby Wana získali znovu.

 

Aquaman

Chcel/a by si vidieť Aquamana 2 pod taktovkou režiséra Jamesa Wana?
Samozrejme
412 hlasů
Radšej by som dal/a prednosť niekomu inému
23 hlasů
Ohodnoť článek
5
Zdroj: collider.com