Představitel Deadpoola Ryan Reynolds nás prostřednictvím svých filmů a sociálních sítí pobavil už nesčetněkrát. Zábavný herec si utahuje ze všeho a všech, ale nejčastějším terčem jeho humoru se stává jeho manželka, dcera a kolega Hugh Jackman.

 

Internetem v současnosti koluje takzvaná 10 year challenge, v jejímž rámci lidé zveřejňují své fotografie porovnávající 10letý rozdíl. Včera jsme tě informovali, že se k této výzvě připojil také Marvel.

 

10 year challenge se ale chopila i oficiální twitterová stránka filmů s Deadpoolom. Ta nedávno zveřejnila příspěvek, kde označila profil Hugha Jackmana, přičemž poukázala na jeho slavné začátky a následně na úmrtí jím ztvárňované postavy Wolverina. Odpočívej v pokoji, Logane.

 

 

Zda za tímto trollováním herce stojí opět Ryan Reynolds nevíme, ale příspěvek se rozhodne shoduje s jeho náturou. Víceméně ale lze říci, že za daný tweet odpovídá samotný Deadpool.

 

Ten samozřejmě ale nezapomněl ani na Stefana Kapicica alias Colossuse a v nejbližších deseti letech (2019–2029) mu předpověděl velmi „zářivou“ budoucnost.

 

Kapicica jeho verze 10 year challenge pobavila a dodal, že Deadpool znovu bojuje nečestně. Hugh Jackman zatím na Deadpoolův žertík nereagoval.

  

Ohodnoť článek
20
Zdroj: unilad.co.uk, 20th Century Fox, twitter.com