Třetí John Wick je pro nás bezpochyby jedním z nejočekávanějších filmů tohoto roku. Keanu Reevese jsme si totiž v titulní roli okamžitě zamilovali, bohatý svět zabijáků nás neomrzel ani po dvou dílech a nálož akce se skvělými choreografiemi soubojů jsou k tomu všemu skvělým bonusem.

 

Reklamní kampaň nadcházející části však nikam nespěchala, pomalu odhalovala malé drobnosti a občas nás potěšila nějakou tou novou fotkou či informací. Když se však nedávno objevil krásný oficiální plakát (najdeš ho na konci článku) společně s informací o drobné kosmetické úpravě názvu filmu (John Wick: Chapter 3 – Parabellum), začali jsme tušit, že první záběry musí být už skutečně za rohem. A právě ty dnes dorazily.

 

 

Co se samotného příběhu týče, ten bude navazovat přímo na závěr předchozího dílu. John Wick je kvůli vraždě na půdě hotelu Continental exkomunikován a nemůže už využívat jeho služby. Na jeho hlavu je navíc vypsán otevřený kontrakt ve výši 14 milionů dolarů, což znamená, že se z něj stal terč pro všechny zabijáky v okolí.

 

A těch, kteří budou chtít Johnovu hlavu, rozhodně nebude málo, což potvrzuje i přiložená ukázka. John je sám a po krku mu půjde celá plejáda různých vrahů, a to včetně samurajů na motorkách. Spojence však najde v tajemné Sofii (Halle Berry) a jejím mazlíčkovi. Opět to ale bude celé zejména o šťavnaté a krvavé akci, kterou máme na Wickovi tak rádi.

 

Za režií stojí znovu Chad Stahelski, o scénář se i tentokrát postaral Derek Kolstad (oba John Wick, John Wick: Chapter 2) a kromě Reevese či Halle Berry se ve filmu objeví například Jason Mantzoukas, Ian McShane, Laurence Fishburne či Anjelica Huston.

 

Premiéra snímku John Wick: Chapter 3 – Parabellum je naplánována na 16. května 2019. Pro více informací klikej sem.

 

John Wick 3

Ohodnoť článek
17
Zdroj: joblo.com, comicbook.com