Těsně před víkendem nás HBO prostřednictvím twitterového účtu pro fantasy Game of Thrones zlákalo na blížící se zveřejnění přesného data premiéry první epizody 8. série.

 

Z níže přiloženého fiktivního rozhovoru jsme se dozvěděli, že tato informace bude publikována v neděli (v pondělí nad ránem našeho času) před premiérou očekávané 3. série napínavého True Detective. A co tvůrci slíbili, to také dodrželi, premiéra epického Game of Thrones byla stanovena na 14. dubna 2019, tedy přesně za 3 měsíce.

 

 

 

Game of Thrones jsme bez váhání mohli zařadit do seznamu končících seriálů, které nám budou jednoznačně chybět. Je sice pravda, že příběh z pera George R. R. Martina se poslední sérií nepředvedl v nejlepším možném světle (její hodnocení se v naší redakci pohybovalo okolo 7/10), ale věříme, že se to finální snahou HBO může snadno změnit.

 

První série totiž svého času patřily mezi špičku seriálové tvorby a byli bychom více než potěšeni, kdyby se ukončení tohoto seriálového hitu neslo v duchu úžasu a nadšení, ne kritiky a zklamání.

 

 

Na debutové záběry z 8. série nám dovolili tvůrci nahlédnout teprve nedávno. V nich jsme společně s tebou pozorovali příchod Jona a Daenerys na Winterfell. Královnu z rodu Targaryenů však Sansa, dočasná paní hradu a Jonova sestra, nepřivítala s úplně nejsrdečnějším úsměvem.

 

Doufejme ale, že se její přístup později nepřetaví do zrady, protože společně s příchodem zimy se na hlavní hrdiny blíží nebezpečí v podobě White Walkers a vnitřní rozpory by mohly boj proti nemrtvým pořádně zkomplikovat.

Ohodnoť článek
11
Zdroj: twitter.com
Foto: HBO