Rami Malek se momentálně rozhodně nemá špatně. Nejenže si v posledním období užívá nadšená slova chvály za svůj výkon v obrovském hitu Bohemian Rhapsody, ale i společné chvíle strávené s přítelkyní a zároveň hereckou kolegyní Lucy Boynton, která si s sním zahrála ve výše jmenované hudební biografii.

 

Herec jejich vztah potvrdil na nedávném filmovém festivalu Palm Springs International v Kalifornii, když si během slavnostního večera přebral ocenění v kategorii Breakthrough Performance (přelomový výkon). 37letý Malek si při děkovné řeči nemohl pomoci a poděkoval i své 24leté polovičce:

 

„Děkuji Lucy Boynton. Byla jsi mým spojencem, důvěrníkem a jsi mou láskou. Nesmírně si tě vážím.“

 

Rami Malek

 

A přestože Malek vztah s herečkou oficiálně potvrdil teprve nedávno, oba se dosud na veřejnosti objevovali poměrně často, přičemž svou vzájemnou náklonnost rozhodně neskrývali. Lidé si jich všimli například na obědě v Los Angeles (fotky najdeš zde), kde se drželi za ruce a políbili se, ale ukázali se i na tamním květnovém koncertě kapely U2.

 

Zatímco Malek ztvárnil v Bohemian Rhapsody Freddieho Mercuryho, Boynton se zhostila role Mary Austin, tedy zpěvákovy dlouholeté partnerky a múzy, která byla inspirací pro skladbu Love of My Life z roku 1975. Rami Malek byl za svůj výkon nominován na Zlatý glóbus a pravděpodobně zabojuje i o Oscara.

Ohodnoť článek
73
Zdroj: ew.com
Foto: instagram.com, 20th Century Fox