Dlouhou dobu si nebyli fanoušci jisti, kdo se v pokračování Spider-Man: Homecoming vlastně ujme role předpokládaného záporáka Mysteria. Samozřejmě, měli jsme zde fotografie z natáčení, z nichž se dalo odhadnout, že šlo o Jakea Gyllenhaala.

 

Samotný herec i studio ale dlouho chodili kolem horké kaše. To sice dělají i dosud, ale v současné době je již každému jasné, že Gyllenhaal rovná se Mysterio.

 

Jake Gyllenhaal alias Mysterio zo Spider-Man: Far From Home odhalil svoj kostým

 

Díky brazilskému Comic-Conu, kde byli účastníci poctěni sledováním prvního traileru pro Spider-Man: Far From Home, jsme se o Mysteriovi dozvěděli i poměrně neočekávanou informaci. Místo toho, aby v očekávaném pokračování Spider-Mana bojoval proti hlavnímu hrdinovi, s ním naopak spojí své síly.

 

Do týmu ho kvůli hrozbě takzvaných The Elementals naverboval Nick Fury. Navíc promo fotografie magazínu Empire nám konečně odhalila i působivou Mysteriovu podobu. Tu jsme sice mohli vidět už z fotek z natáčení, ale v daném případě šlo o záběry z profilu či z velké dálky. 

 

 

 

Trailer na Spider-Man: Far from Home měl být už touto dobou dávno zveřejněn, ale studio jeho vypuštění bohužel stále odkládá. Proto se zatím musíme spokojit s málem.

 

Podle dostupných informací bychom v něm už ale Gyllenhaala a jeho Mysteria mohli vidět v plné kráse. Premiéra snímku je plánována na 4. července 2019, a pokud se o ní chceš dozvědět více, klikej sem.

Ohodnoť článek
56
Zdroj: collider.com, heroichollywood.com
Foto: Sony Pictures Releasing, 20th Century Fox