Z traileru na Avengers: Endgame jsme se dozvěděli, že Tony Stark zůstal uvězněný na lodi uprostřed vesmíru. Postupně mu dochází jídlo, za pár hodin mu dojde kyslík, a tak nahrává zprávu pro svou milovanou Pepper o tom, jak ji miluje a vždy bude.

 

Upoutávka navozuje dojem, že je osud Tonyho už zpečetěn a nikdo mu nemůže pomoci, jenže fanoušci série vymysleli před pár dny perfektní způsob, jak ho bezpečně dostat zpět na Zemi.

 

Ve velkém začali otravovat americkou vesmírnou agenturu NASA, aby okamžitě pozastavila své mise a všechny prostředky soustředila na hledání Iron Mana ve vesmíru. NASA chvíli mlčela, ale pak zareagovala.

 

 

Prý už o situaci pana Starka slyšeli, přičemž Tony by se měl ohlásit Avengerům se slovy, že má problém, čímž naráželi na legendární větu „Houstone, máme problém.“ Pokud však nemůže komunikovat, je třeba neustále prohledávat oblohu, jestli se náhodou neobjeví.

 

Herec Robert Downey Jr. nakonec nezůstal ticho. Jako Tony nakonec sdílel příspěvek NASA, který okomentoval slovy „Always good to know NASA has your back.“

 

Má tak radost z toho, že se na agenturu může vždy spolehnout, protože jinak by zřejmě ve vesmíru zahynul. A můžeme předpokládat, že v Avengerech ještě neřekl poslední slovo. 

Ohodnoť článek
241