Studio Disney v poslední době skutečně boří internet. Vše začalo nedávným úspěchem nádherných prvních záběrů z Lvího krále, které za prvních 24 hodin od zveřejnění nabraly více než 224 milionů zhlédnutí, čímž se zařadily na historicky druhé místo, těsně za loňskou ukázku z Avengers: Infinity War.

 

Už při psaní o rekordu Infinity War nám přitom bylo jasné, že 230 milionů zhlédnutí s největší pravděpodobností může překonat jen jeden očekávaný snímek – Avengers 4, dnes již velmi dobře známý jako Avengers: Endgame. A podle nejnovějších informací se tak opravdu stalo.

 

Trailer k Avengers: Endgame dosáhl za prvních 24 hodin téměř 300 milionů zhlédnutí. Je nejsledovanějším v historii

 

První trailer k Avengers: Endgame totiž během 24 hodin od zveřejnění dosáhl masivních 289 milionů zhlédnutí a s absolutním přehledem si ukořistil pozici nejsledovanější ukázky v celé historii. Koneckonců, není se ani čemu divit. Už samotný podtitul filmu mluví o uzavření jedné úžasné éry MCU, která vyvrcholí velkolepou bitvou proti Thanosovi.

 

Fanoušci po celém světě se již nyní nemohou dočkat a můžeme počítat s tím, že Avengers: Endgame bude po vzoru Infinity War na poli celosvětových tržeb opět atakovat hranici dvou miliard. My tak vedle gratulací k tomuto úspěchu ještě dodáme, že snímek vstoupí do našich kin 25. dubna 2019, a pokud se o něm chceš dozvědět více, klikej sem.

 

Ohodnoť článek
124
Zdroj: comicbookmovie.com