Herec Ryan Reynolds si pravidelně utahuje ze své známé manželky Blake Lively. Vzali se už v roce 2012 a od té doby stihli zplodit dvě dcery James a Inez.

 

Ryan nedávno ohlásil, že v prosinci budou lidé moci v kinech zhlédnout speciální verzi Deadpoola, která bude obsahovat výlučně scény vhodné i pro děti, takže si rodiče budou moci odpočinout a vyměnit animáky jako Frozen za novější film.

 

Reynolds se v rámci kampaně na nového Deadpoola zastavil v show Ellen DeGeneres, kde se rozpovídal o tom, jak se svými dcerami dokola sleduje právě Frozen, což ho koneckonců zřejmě inspirovalo, aby verzi Deadpoola vhodnou pro děti nechal vyrobit.

 

 

Dotkl se i témata plození dětí. Ellen byla zvědavá na to, jak Ryan zvládá rodičovství a zda náhodou neplánují třetího potomka. Herec si zavtipkoval, že je za jeho dvěma dcerami třeba hledat obyčejný sex.

 

Prý si s Blake Lively užili sex jen dvakrát v životě, díky čemuž se narodily obě dcery, a doufá, že zanedlouho se konečně dočká i třetího společného sexuálního zážitku.

 

Nakonec debatu uzavřel slovy, že třetího potomka v nejbližší době neplánují, protože mají dost práce se dvěma dcerami a svými kariérami. Pokud máš Ryana rád, určitě se podívej na celý rozhovor.

Ohodnoť článek
39
Zdroj: ladbible.com