Vynikající režisér Quentin Tarantino měl dlouhé roky pověst principiálního starého mládence, který se chce v první řadě věnovat tvorbě filmů. Randil sice například s Mirou Sorvino či Margaret Cho, ale před oltář se rozhodně nehrne. Všechny otázky ohledně toho, zda si nechce založit rodinu, vždy odbyl s tím, že se chce hlavně věnovat kinematografii.

 

Zdá se však, že Quentina nakonec ve věku 55 let přece jen manželství lapilo do svých osidel. Jeho vyvolenou se stala izraelská zpěvačka a modelka Daniella Pick. Poprvé se s půvabnou brunetkou setkal v roce 2009. Tarantino tehdy v Izraeli propagoval svůj film Inglourious Basterds.

 

Krátkou dobu spolu chodili, pak se rozešli a v roce 2016 se opět dali dohromady a 30. června 2017 se zasnoubili.

 

 
 
 
Pozrite si tento príspevok na Instagrame
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa ILAN PORTUGALI, G.G. (@beverlyhillsdiamonds),

 

Pár si řekl své „ano“ na obřadu v Los Angeles 28. listopadu.

 

Daniella Pick se narodila 21. listopadu 1983 v Izraeli. Její otec je populární popový zpěvák Sivka Pick. Pěvecké kariéře se věnuje i Daniella a kromě toho stíhá i modeling. Na svůj instagramový účet pravidelně přidává fotky a má silnou základnu fanoušků.

 


 

Quentin Tarantino momentálně pracuje na svém novém filmu Once Upon a Time in Hollywood, ze kterého jsme vám již přinesli několik obrázků a videí. V jeho novince si zahrají Brad Pitt, Leonardo DiCaprio, Margot Robbie, Al Pacino, Kurt Russell, Tim Roth, Michael Madsen, Damian Lewis, Timothy Olyphant, Emile Hirsch či Dakota Fanning. V českých kinech ho uvidíme 8. srpna 2019.

 

Ohodnoť článek
7
Zdroj: hollywoodreporter.com