Vítejte u dalšího vydání naší pravidelné rubriky Snídaně s Filmkultem. Začneme filmem s oblíbenou Harley Quinn v podání Margot Robbie a zastavíme se i u další adaptace komiksu Flash Gordon.

Birds of Prey

Komiksovka Birds of Prey, v níž se v hlavní roli představí Margot Robbie jako Harley Quinn, bude mít R rating. Potvrdila to režisérka Cathy Yan. Kromě Robbie se ve snímku objeví i Mary Elizabeth Winstead (jako Huntress) a Jurnee Smollett-Bell (jako Black Canary).

 

Režisérka zároveň prozradila, že ve filmu se objeví i postava Cassandry Cain, která si v některých komiksech oblékla masku Batgirl.

 

Kromě Birds of Prey se ve Warner Bros. plánují celkem 3 snímky s Harley Quinn v titulní roli (Suicide Squad 2, Harley Quinn and The Joker a Gotham City Sirens). Premiéra Birds of Prey je stanovena na 7. února 2020.

 

Sólovka Harley Quinn s Margot Robbie dostala R rating

Boy Erased

Lákavé drama podle skutečných událostí Boy Erased dorazilo s dalším trailerem. Film režíroval Joel Edgerton (The Gift), který si v něm i zahrál.

 

Film vypráví o homosexuálním synovi baptistického pastora, který ho pošle do péče fanatického kněze s cílem „vyléčit“ jeho homosexualitu. Ve filmu uvidíme i Nicole Kidman, Lucase Hedgese a Russella Crowea. Americká premiéra se uskuteční 2. listopadu 2018.

 

Sólovka Harley Quinn s Margot Robbie dostala R rating

Flash Gordon

Julius Avery, režisér chválen zombie válečného hororu Overlord, natočí novou adaptaci Flashe Gordona. Tento komiksový hrdina vznikl v 30. letech a původně ho měl na stříbrná plátna dovést Matthew Vaughn (Kingsman). První filmovou podobu dostal již v roce 1980 v režii Mikea Hodgese.

 

Sólovka Harley Quinn s Margot Robbie dostala R rating

All Is True

Kenneth Branagh si udělal jméno jako významný režisér adaptací her Williama Shakespeara. Natočil například filmové verze her, jako Hamlet, Jindřich V. či Mnoho povyku pro nic. V novince All Is True si střihne samotného Williama Shakespeara. Branagh se chopí i režie.

 

Kromě něj se objeví i Judi Dench, Jack Colgrave Hirst, Kathryn Wilder a Ian McKellen. Níže si vychutnejte první obrázek. Premiéry bychom se měli dočkat v roce 2019.

 

Sólovka Harley Quinn s Margot Robbie dostala R rating 

Ohodnoť článek
6
Zdroj: comingsoon.net, collider.com, collider.com, screenrant.com, comicbook.com