Štáb natáčející pokračování Spider-Mana se během včerejší noci pohyboval na Karlově mostě. Pět hodin se tam natáčela jedna a táž scéna. 

 

Nadšení Pražané si přišli prohlédnout v akci představitele pavoučího muže Toma Hollanda a jeho filmovou partnerku Zendayu

 

Jen pro tuto scénu bylo najato několik stovek komparzistů. Na scénu se ale přišla podívat i celá řada zvědavců a turistů. 

 

 

Jeden z čumilů přiblížil redaktorům Blesku, jaký pocit měl z chování ústřední herecké hvězdy.

 

Měl být velmi milý, fanouškům mával a fotil se s nimi. Touto noční sešlostí ale přítomnost štábu Spider-Mana v Česku nekončí. 

 

 

Ještě tento týden se přesune do Liberce, kde se bude natáčet na náměstí. Na místě už stojí kulisy, ruské kolo, kolotoč, pouťové stánky a pódium.

 

Oficiálně má jít o pražský karneval kouzel, ale je veřejným tajemstvím, že zde bude probíhat natáčení amerického velkofilmu.

 

Na náměstí jsou připraveny filmařské plošiny, po zemi se plazí řada kabelů a platí zákaz fotografování, který vydala liberecká radnice.

 

Produkce filmu podepsala dohodu o zákazu fotografování i s obyvateli okolních domů. Náměstí bude uzavřené každou noc od 18:00 do 7:00 až do 29. září.

 

Film bude mít u nás premiéru 4. července (júl) příštího roku.

 

 

 

 

 

Ohodnoť článek
96
Zdroj: blesk.cz, echo24.cz