Po nedávné explozi lákavých obrázků a různých informací (zde a zde) muselo být asi každému jasné, že se komiksovka Captain Marvel už zanedlouho představí i prvními záběry.

 

A ty dnes k naší radosti konečně dorazily, takže si útržky příběhu očekávané a pro Avengers 4 nesmírně důležité hrdinky můžeme vychutnat v plné parádě. Nejprve si však v krátkosti řekněme, co nás vlastně čeká.

 

Příběh bude zasazen do devadesátých let minulého století a představí nám Carol Danvers (Brie Larson), která se jako jedna z nejmocnějších superhrdinů ocitne v centru galaktické války mezi dvěma mimozemskými rasami – Kree a Skrull.

 

 

Za režií stojí Anna Boden a Ryan Fleck (It's Kind of a Funny Story), kteří na scénáři spolupracovali s celou plejádou scenáristů.

 

Byli to například Meg LeFauve (Inside Out), Nicole Perlman (Guardians of the Galaxy), Geneva Robertson-Dworet (Tomb Raider) či dvojice Liz Flahive a Carly Mensch (seriál GLOW).

 

Captain Marvel ukazuje svoji božskou sílu ve velkolepém traileru k vesmírnému eposu od Marvelu

 

Kromě Brie Larson doplní herecké obsazení i Samuel L. Jackson v roli omlazeného Nicka Furyho, Ben Mendelsohn se zase představí jako záporák Talos. Mar-Vella – velitele elitního týmu StarForce, si střihne Jude Law.

 

Dále se objeví například Lee Pace i Djimon Hounsou s postavami Ronana a Koratha, Att-Lasse si zahraje Algen Perez Soto. Jako Minn-Erva se na plátně ukáže Gemma Chan, ale těšit se můžeme i na starého známého Phila Coulsona s tváří Clarka Gregga.

 

Premiéra snímku je u nás momentální naplánována na 7. března 2019, a pokud se o něm chcete dozvědět vše podstatné, vstupte do tohoto vlákna. Co říkáte na první záběry?

Ohodnoť článek
40
Zdroj: collider.com