Do premiéry osmé a zároveň poslední série Game of Thrones nám momentálně stále zůstává množství dlouhých měsíců. Ba co víc, finále tohoto populárního seriálu by se oproti původnímu plánu mohlo ještě o něco zpozdit.

 

Tentokrát se ale nadcházející sérií zabývat nebudeme a místo toho se na moment vrátíme k té sedmé. Pokud patříte k fanouškům Game of Thrones, tak si jistě velmi dobře vzpomínáte i na závěrečnou epizodu a intimní scénu mezi Jonem a Daenerys.

  

 

Vzájemná náklonnost těchto dvou postav neunikla ani Tyrionovi, který z pozadí vše sledoval. Co se však v těch chvílích odehrávalo v jeho hlavě a na co vlastně myslel?

 

Na tuto otázku pro magazín Entertainment Weekly odpověděl Peter Dinklage, tedy samotný představitel Tyrion:

 

„Je to složité. Tyrion miluje Daenerys, nebo si to alespoň myslí. Ona je úžasná a Tyrion své city zpochybňuje, protože s láskou nemá dobré zkušenosti. A v celé věci hraje roli i žárlivost.“

 

„Tyrion však má rád i Jona. Daenerys a Jon jsou totiž lidé, se kterými má svým způsobem nejvíce společného. Oba jsou ve svých vlastních rodinách outsideři a odmítli následovat cestu, kterou pro ně zvolily jejich rodiny.“

 

„Uvažuje nad tím, zda jsou romantické city Jona a Daenerys moudrým tahem, protože vášeň a politika spolu dohromady příliš nejdou. Tyrion věděl, že pokud se dají dohromady, může být jejich spojení velmi nebezpečné.“

 

Na co myslel Tyrion během sexu Daenerys a Jona?

 

Bude tedy rozhodně zajímavé sledovat, jak se zápletka těchto tří postav v očekávané 8. sérii vyřeší. A dokáží vůbec přežít všichni? Na to si budeme muset počkat do příštího roku.

 

Přesné datum premiéry zatím neznáme, ale pokud se chcete o poslední sérii dozvědět vše podstatné, vstupte do tohoto vlákna.

 

Ohodnoť článek
30
Zdroj: indiewire.com