Premiéra očekávaného filmu Fantastická zvířata: Grindelwaldovy zločiny je naplánována na 15. listopadu 2018 a s jejím příchodem se k nám dostává stále více čerstvého materiálu.

 

Už z předešlých trailerů jsme se dozvěděli, že v druhé části se můžeme těšit na nezapomenutelné Bradavice.

 

V nejnovějším videu od studia Warner Bros. filmaři divákům odhalují exkluzivní záběry přímo z placu, které jsou doplňovány komentáři lidí podílejících se na tvorbě snímku.

 

K naší radosti ve videu nechybí ani slavná spisovatelka Harryho Pottera J. K. Rowlingová. Podobně jako u první části Fantastických zvířat, i v případě dvojky napsala Rowlingová ke snímku scénář.


 

V příběhu Fantastic Beasts 2 se Gellert Grindelwald (Johnny Depp) dostává z vězení MACUSA (the Magical Congress of the United States of America – Kouzelný kongres Spojených států amerických).

 

Obávaný zloduch chce naplnit svůj cíl, který spočívá v tom, že čistokrevní čarodějové převezmou vládu nad nemagický bytostmi.

 

Hlavní dvojicí stojící proti moci nebezpečného Grindelwalda se ve snímku stávají Albus Brumbál (Jude Law) a jeho bývalý student Mlok Scamander (Eddie Redmayne).

 

Další informace o vytouženém pokračování Fantastic Beasts si můžete přečíst v našich předešlých článcích.

Ohodnoť článek
31
Foto: Warner Bros.