Do premiéry očekávaného hororu The Nun, který se stane dalším filmovým příspěvkem do světa The Conjuringu, zůstávají v této chvíli už jen necelé dva týdny.

 

Je tedy překvapivé, že jsme se od zveřejnění červnových debutových záběrů nedočkali takového množství trailerů a různých ukázek, jak je dnes běžné. Na straně druhé však doufáme, že šlo o záměr tvůrců, kteří si to nejlepší nechali až do kinosálů.

 

Nechme se překvapit. Čekání si ale můžete zkrátit nejnovějším pohledem do zákulisí série, ve kterém máme kromě několika nových momentů z The Nun k dispozici i časovou osu jednotlivých filmů.

 

 

 

Jak již napovídá samotný název, v centru dění příběhu se ocitne děsivá jeptiška, se kterou jsme se mohli poprvé seznámit právě v The Conjuring 2. Příběh se bude odehrávat v průběhu 50. let minulého století, takže nám bude představen zejména zrod.

 

Ve filmu uvidíme mladou jeptišku v rumunském klášteře, která si vezme život. Vatikán tak vyšle kněze se znepokojující minulostí a mladou novicku, aby celou situaci prošetřili.

 

Ti společnými silami odhalí bezbožné tajemství místního opatství a následně se rozhodnou riskovat své životy, víru i duše v boji proti zlým silám démonické jeptišky Valak.

 

 

 

 

Podle tvůrců nás čeká zatím nejtemnější snímek z tohoto univerza, což dokazují i ​​dosud zveřejněné záběry plné děsu či temné a strašidelné gotické atmosféry. My však věříme, že se kromě děsivých momentů dočkáme i zajímavého příběhu.

 

Zda to tak bude, to zjistíme už zanedlouho. Corin Hardy je ale poměrně schopným tvůrcem, který má potenciál překvapit a klidně může do kin doručit opravdu kvalitní film.

 

Za režií stojí zmíněný Corin Hardy (The Woods), o scénář se postaral Gary Dauberman (Annabelle, Annabelle: Creation) společně s Jamesem Wanem (Saw, The Conjuring, Insidious) a zahrají si například Demian Bichir, Taissy Farmiga, Jonas Bloquet, Charlotte Hope či Ingrid Bisu.

 

Premiéra snímku je u nás naplánována 6. září 2018 a pokud se o něm chcete dozvědět více, klikejte sem. V úplném závěru určitě nevynechejte ani nejnovější porci obrázků. Co zatím na The Nun říkáte? Zajdete do kina?

 

Zobrazit galerii 13 galeria
Ohodnoť článek
54
Zdroj: bloody-disgusting.com, bloody-disgusting.com