Opět jsme tu s naší pravidelnou rubrikou Snídaně s Filmkultem. Dnes se kromě skvělého Děsivého dědictví podíváme na novinku Nicole Kidman a představíme si projekt, který bude režírovat Natalie Portman. 

Děsivé dědictví

Prokleté dědictví je nejděsivějším hororem roku 2018. To není jen názor většiny kritiků, ale nyní už i vědců. Ti na vzorku 20 diváků sledovali jejich srdeční tep, resp. to, jak se během filmu měnil.

 

Normální tep člověka je někde mezi 60 a 80 údery za minutu. Během nejmrazivějších částí Děsivého dědictví však někteří z diváků vykazovali až 160 úderů za minutu, jak si můžete ověřit i ve statistice níže.

 

Snímek Ariho Astera je momentálně přístupný prostřednictvím VOD, na Blu-ray a DVD nosičích vyjde 19. září 2018 a bude obsahovat 9 scén, které byly z filmu vystřiženy.

 

 

Vědci potvrdili, že Děsivé dědictví je nejstrašidelnějším filmem roku 2018

Natalie Portman v dvojroli

Oscarová Natalie Portman se chystá na další hereckou výzvu. Ztvární totiž sestry Ester a Pauline Friedmanové. Ty byly už od svého narození k nerozeznání. Nosily stejné šaty, později měly dvojnásobnou svatbu a nakonec obě skončily jako novinářky. 

 

Je však jen otázkou času, kdy se do jejich vztahu vkrade žárlivost a soutěživost. Zatím nepojmenované drama bude Natalie Portman i režírovat. 

Vědci potvrdili, že Děsivé dědictví je nejstrašidelnějším filmem roku 2018

Destroyer 

Kriminální thriller Destroyer s Nicole Kidman v hlavní roli dorazil s prvním obrázkem, na kterém je vidět, že známá herečka prošla poměrně drastickou proměnou. Snímek režíruje Karyn Kusama a hlavní hrdinkou bude detektivka Erin Bell (Kidman).

 

Ta se jako tajná agentka infiltrovala do gangu, což mělo v tragické následky. Po letech se však lídr gangu opět objeví a na povrch se vyplavují staré vzpomínky. Snímek bude mít premiéru na filmovém festivalu v Torontu, do široké americké distribuce se dostane 25. prosince 2018.

 

Vědci potvrdili, že Děsivé dědictví je nejstrašidelnějším filmem roku 2018

Freaks

Dramatický sci-fi thriller Freaks si svou premiéru odbude v rámci filmového festivalu v Torontu, my se zatím můžeme podívat na první trailer. Z něj však zatím nemůžeme příliš vyčíst, oč ve filmu vlastně půjde.

 

Oficiální synopse říká, že malá dívka po útěku svého paranoidního otce odhalí, že za dveřmi jejího domu leží bizarní a nepřátelský svět. Scénář a režii má na starosti Zach Lipovský.

 

It’s Always Sunny In Philadelphia

Seriál It's Always Sunny In Philadelphia si brzy odbude svou 13. sérii a právě k ní vám přinášíme oficiální trailer. Premiéra je naplánována na 5. září 2018.

 

Ohodnoť článek
18
Zdroj: comingsoon.net, comingsoon.net, comingsoon.net, movieweb.com, comingsoon.net