Dokumenty

Upoutávka na intimní dokument o Paulu Walkerovi zobrazuje herce jako usměvavého a přívětivého člověka

Dokument I Am Paul Walker se představuje dojemným trailerem.

27. červenec 2018, 10:19
zdroj: Universal Pictures
27. červenec 2018, 10:19

Jeho blízký přítel a herecký kolega Tyrese Gibson, režisér Rob Cohen či nejbližší členové rodiny. Ti všichni a mnozí jiní měli pro populárního Paula Walkera vždy otevřené místo v srdci.

 

Prostřednictvím jednotlivých rozhovorů budou v dokumentu odhalovat citlivé vzpomínky spojující se se zesnulým hercem a vyzdvihovat jeho povahové rysy, které diváci neměli možnost ve filmech poznat.

 

Kromě toho však I Am Paul Walker přinese dosud neviděné soukromé záběry z jeho dětství a mládí, ale také pohled na Paulovu oddanost rodině, lásku k surfování či automobilovým závodům a jeho humanitární činy v rámci nevládních neziskových organizací.

Za dokumentem stojí producent Derik Murray a režisér Adrian Buitenhuis (I Am Heath Ledger, I Am Sam Kinison). I Am Paul Walker se dočká premiéry na Paramount Network už 11. srpna 2018.

 

Za rozloučení s Heathem Ledgerem v dokumentární snímku I Am Heath Ledger jsme byli tvůrcům vděční, a tak věříme, že podobně kvalitním způsobem se jim podaří zobrazit i život Paula Walkera. Patřil zesnulý herec mezi vaše oblíbence?

Vyjádři svůj názor na článek
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Odpad Méně takových článků
Super! Více takových článků
Řekni nám, proč se ti článek nelíbí:
Děkujeme za tvůj názor!
Pomáhá nám i autorům při zkvalitňování obsahu na stránce.
návrat nahoru Zdroj: comingsoon.netFoto: Paramount Network