Tom Cruise riskuje život, aby pobavil diváky. Asi takto by se dala v krátkosti shrnout oblíbená akční série Mission: Impossible, která se svým šestým dílem už zanedlouho vstoupí i do našich kin.

 

A pokud naše články o nadcházející části sledujete pravidelně, tak již velmi dobře víte, že Tom kvůli co nejvyšší kvalitě filmu vlastnoručně pilotoval helikoptéru, vyskočil z letadla více než stokrát, řídil motorku bez helmy, riskoval na laně v obrovské výšce či přeskakoval z budovy na budovu.

 

Užijte si ty nejnebezpečnější kaskadérské kousky z Mission: Impossible – Fallout

 

Studio Paramount Pictures nyní zveřejnilo ukázku ze zákulisí, která nám opět dokonale vyrazila dech. Obsahuje totiž množství úžasných záběrů z natáčení těch nejnebezpečnějších kaskadérských kousků pro Mission: Impossible 6.

 

Ve videu níže se nachází i režisér Christopher McQuarrie společně s několika herci a dalšími členy štábu, kteří diváka v krátkosti uvedou do dění a něco málo ohledně jednotlivých kousků i prozradí. Jak se ale říká, dost bylo zbytečných řečí. Vychutnejte si slibovanou ukázku.

 

My v závěru už jen připomeneme, že premiéra snímku je u nás naplánována na 2. srpna 2018, a pokud se chcete dozvědět více o příběhu a obsazení, vstupte už klasicky do tohoto vlákna.

 

Ohodnoť článek
2
Zdroj: comingsoon.net