Holandský režisér Tom Six si získal pozornost světového publika v roce 2009, kdy měla premiéru Lidská stonožka. Na jeho dílo se stočily zraky tisícovek diváků hledajících kontroverzní díla, jež překračují veškeré mravnostní meze. 

 

Film o šíleném doktorovi, který sešije tři oběti ústy k zadku, dychtivá očekávání nadmíru splnil. Veškerá tabu padla ve druhém, o poznání nechutnějším dílu, který trojka pokořila v kreativitě. 

 

Snímky pro výrazně okrajové publikum nabraly v jistých kruzích kultovní status a od roku 2015 se netrpělivě čekalo, s čím Tom Six přijde příště. 

 

Věděli jsme jen, že jeho další počin ponese název The Onania Club. Z režisérova Twitteru jsme tušili, že probíhá natáčení, ale vše bylo pečlivě drženo pod pokličkou včetně samotné dějové premisy.

 

Na začátku letošního roku nás šílený Nizozemec překvapil plakátem, který zobrazoval ženy v orgasmatické křeči spolu s výjevy z tragických událostí. Doplněn byl sloganem Come and see, see and come.

 

A dnes jsme se konečně dočkali prvních záběrů. Jde sice jen o 41 sekund, ale ty nám poskytují první představy o tom, jak by filmový pokračovatel Lidské stonožky mohl vypadat. 

 

 

Sledujeme pětici bohatých bílých žen z Los Angeles, která se v kroužku před televizní obrazovkou uspokojuje nad záběry z 11. září. 

 

To však není vše, co trailer a k němu přiřazený popisek prozrazují. Dle uvedených informací bude hlavním tématem filmu Schadenfreude, což je emocionální stav, který Arthur Schopenhauer popsal jako nejďábelštější hřích lidských emocí. 

 

The Onania Club na rozdíl od lidské stonožky nebude krvavou podívanou, nýbrž psychologickým hororem, který se bude zabývat lidskou zvráceností na mnoha úrovních. 

 

Podle Toma Sixe půjde o svěží vánek do ovzduší politické korektnosti a nesnášenlivosti. Ve filmu si zahrají Jessica Morris, Darcy DeMoss, Deborah Twiss, Karen Strassman a Flo Lawrence

 

Premiéra proběhne někdy na podzim a už nyní si můžete z prvních ukázek udělat obrázek o tom, jak perverzní režisér Lidské stonožky opět zacloumá konzervativními proudy. 

Ohodnoť článek
42
Zdroj: movieweb.com