Seriály

Temné síly z pera Stephena Kinga se probouzejí. Hororový seriál Castle Rock od J. J. Abramse mrazí v dalším traileru

Pro fanoušky Stephena Kinga půjde nepochybně o povinnost. První díl dorazí už tento měsíc.

11. červenec 2018, 18:33
zdroj: Hulu
11. červenec 2018, 18:33

Hororový seriál Castle Rock je mimořádně očekávaným projektem. Participuje na něm totiž J. J. Abrams (Star Wars: The Force Awakens), a to většinou znamená, že dostaneme kvalitní dílo.

 

Snad to tedy bude i případ Castle Rocku. Ten nás zavede právě do městečka s tímto názvem a rozehraje v něm epickou ságu boje světla a temnoty.

 

Už z traileru je jasné, že se bude odkazovat na několik klasik Stephena Kinga, například Vykoupení z věznice Shawshank. Pro spisovatelovy fanoušky však ukázka skrývá několik easter-eggů, ať už záběr na psychiatrickou nemocnici Juniper Hill nebo odkaz na knihu Cujo.

 

 

Jsme zvědaví, jak tyto věci tvůrci spojí v jeden příběh. V každém případě se ale zřejmě můžeme připravit na pozoruhodný zážitek. Trailer je povedený, atmosférický a slibuje velké věci. S trochou štěstí bychom tak mohli dostat skutečně strhující seriál. Pro fanoušky Kingových děl půjde samozřejmě o povinnost.

 

V hlavních rolích uvidíme Andrého Hollanda, Melanie Lynskey, Sissy Spacek, Billa Skarsgarda, Jane Levy a Scotta Glenna. První epizoda dorazí už 25. července 2018.

Vyjádři svůj názor na článek
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Odpad Méně takových článků
Super! Více takových článků
Řekni nám, proč se ti článek nelíbí:
Děkujeme za tvůj názor!
Pomáhá nám i autorům při zkvalitňování obsahu na stránce.