Hororový seriál Castle Rock je mimořádně očekávaným projektem. Participuje na něm totiž J. J. Abrams (Star Wars: The Force Awakens), a to většinou znamená, že dostaneme kvalitní dílo.

 

Snad to tedy bude i případ Castle Rocku. Ten nás zavede právě do městečka s tímto názvem a rozehraje v něm epickou ságu boje světla a temnoty.

 

Už z traileru je jasné, že se bude odkazovat na několik klasik Stephena Kinga, například Vykoupení z věznice Shawshank. Pro spisovatelovy fanoušky však ukázka skrývá několik easter-eggů, ať už záběr na psychiatrickou nemocnici Juniper Hill nebo odkaz na knihu Cujo.

 

 

Jsme zvědaví, jak tyto věci tvůrci spojí v jeden příběh. V každém případě se ale zřejmě můžeme připravit na pozoruhodný zážitek. Trailer je povedený, atmosférický a slibuje velké věci. S trochou štěstí bychom tak mohli dostat skutečně strhující seriál. Pro fanoušky Kingových děl půjde samozřejmě o povinnost.

 

V hlavních rolích uvidíme Andrého Hollanda, Melanie Lynskey, Sissy Spacek, Billa Skarsgarda, Jane Levy a Scotta Glenna. První epizoda dorazí už 25. července 2018.

Ohodnoť článek
14
Zdroj: collider.com