Filmy - Novinky

Tom Cruise a Henry Cavill v souboji ničí půl místnosti a skáčou z letadla. Užijte si další skvělé záběry z Mission: Impossible 6

Studio Paramount Pictures pokračuje v propagaci očekávaného snímku a zveřejňuje lákavou dvojici nových klipů.

11. červenec 2018, 18:23
zdroj: Paramount Pictures
11. červenec 2018, 18:23

Jak již jistě mnozí víte, oblíbená akční série Mission: Impossible se už zanedlouho dočká dalšího filmového přírůstku. Ten ponese název Mission: Impossible – Fallout a my si už nyní můžeme být jisti, že to bude i tentokrát pořádně adrenalinová jízda.

 

Koneckonců, pokud jste zachytili naše předešlé články, tak už musíte mít velmi dobrou představu o tom, jaké šílenosti si pro nás Tom Cruise a ostatní připravili.

 

S blížící se premiérou však pomaličku vrcholí i samotná propagace filmu, takže máme opět k dispozici několik nových záběrů.

 

Ty studio Paramount zveřejnilo v podobě dvojklipů, které se sice soustředí na scény již viděné v trailerech, ale odhalují z nich ještě o něco více. Hlavními hvězdami jsou Tom Cruise, Henry Cavill, demolice veřejných záchodků a seskok z letadla.

 

Více se už ale dozvíte v níže přiložených ukázkách. My v závěru ještě dodáme, že si snímek budeme moci užít v kinech 2. srpna 2018. Budete při tom?

 

 

Vyjádři svůj názor na článek
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Odpad Méně takových článků
Super! Více takových článků
Řekni nám, proč se ti článek nelíbí:
Děkujeme za tvůj názor!
Pomáhá nám i autorům při zkvalitňování obsahu na stránce.