Seriály

První indický seriál od Netflixu je obrovským hitem. Na Rotten Tomatoes si zatím drží krásných 100 %

Krimi thriller Sacred Games si diváci velmi rychle oblíbili, o čemž svědčí i nesmírně příznivé hodnocení. První sérii tvoří 8 epizod.

10. červenec 2018, 13:12
zdroj: Netflix
10. červenec 2018, 13:12

Není žádným tajemstvím, že Netflix za své projekty každý rok utrácí obrovský balík peněz. Zároveň se však snaží rozšířit své pole působnosti a získat další potenciální diváky tím, že vytváří filmy a seriály z různých koutů světa či v různých jazycích.

 

Jedním takovým je i první indický seriál Sacred Games, který je v hodnoceních z několika posledních dnů označován za velký hit. Tento krimi thriller si totiž na Rotten Tomatoes drží zatím krásných 100 % s průměrným hodnocením 8/10, což vůbec není špatné.

 

Sacred Games je adaptací knižního bestselleru od autora Vikrama Chandry a soustředí se na muže jménem Sartaj Singh (Saif Ali Khan), cynického policistu z Bombaje, který má dopadnout zločince Ganeshe Gaitondeho (Nawazuddin Siddiqui).

 

Všech 8 epizod první série se už v těchto chvílích nachází na Netflixu. Zaujalo vás vysoké hodnocení Sacred Games? Dáte díky němu šanci i samotnému seriálu?

 

Vyjádři svůj názor na článek
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Odpad Méně takových článků
Super! Více takových článků
Řekni nám, proč se ti článek nelíbí:
Děkujeme za tvůj názor!
Pomáhá nám i autorům při zkvalitňování obsahu na stránce.