Jak již nějaký čas víme, komiksovka Ant-Man & The Wasp se bude příběhově odehrávat po událostech ze snímku Captain America: Civil War a před začátkem Avengers: Infinity War, přičemž mnohem blíže by měla být druhému jmenovanému.

 

Zdá se však, že Ant-Man 2 bude mít také přímé spojení s týmovkou Avengers 4. Prozradil to sám Kevin Feige (šéf Marvel Studios), který se v nejnovějším videu kromě postavy Wasp (Evangeline Lilly) rozpovídal i o důležitosti filmu.

 

Komiksovka Ant-Man a Wasp bude přímo napojená na Avengers 4. Její hrdinové budou pro příběh velmi důležití

 

Feige totiž potvrdil, že Ant-Man & The Wasp není pouze zábavným samostatným počinem, ale i velkou součástí toho, co teprve přijde. Snímek se podle jeho slov napojuje přímo na Avengers 4 a jeho hlavní postavy budou při vývoji velmi důležité. 

 

I když je potvrzeno, že je v Avengers 4 určitě uvidíme, stále není zcela jasné, jaké role ve filmu sehrají. Ale zatímco se Ant-Man určitě zúčastní bojů po boku ostatních hrdinů, role Wasp by měla být menší. A určitě netřeba zapomínat ani na Quantum Realm (o tom ale více zde).

 

Existuje několik teorií, my se však rádi necháme překvapit. Premiéra snímku je u nás naplánována na 5. července 2018. Pokud se o něm chcete dozvědět ještě více, vstupte do tohoto vlákna. Chystáte se na dvojku Ant-Mana do kina? První ohlasy nešetřily nadšením.

 

Ohodnoť článek
63
Zdroj: screenrant.com