Filmy

Sloník Dumbo se vrací v režii Tima Burtona! Magická ukázka láká na nádherný a dojemný zážitek

Hraná adaptace známého animovaného filmu se představuje na prvních záběrech.

13. červen 2018, 11:43
zdroj: Walt Disney Studios Motion Pictures
13. červen 2018, 11:43

Roztomilý létající sloník Dumbo je zpět. Disney pro nás chystá další hranou verzi své známé pohádky, tentokrát kultovního animáku z roku 1941.

 

Režie nové verze se chopil Tim Burton (Karlík a továrna na čokoládu) a opět nám povypráví notoricky známý příběh malého Dumba, kterému se všichni posmívají pro jeho velké uši.

 

Když však Dumbo objeví nové přátele a svou schopnost létat, zjistí, že dokáže překonat všechny překážky. V hlavních rolích uvidíme Evu Green, Michaela Keatona, Colina Farrella, Dannyho DeVita, Alana Arkina či Josepha Gatta. Scénář napsal Ehren Kruger (Kruh, Transformers:Zánik).

 

 

Teaser láká na vizuálně působivý zážitek, budeme ale také doufat, že Burton nám všem dokáže, že na to stále má. Poslední jeho filmy totiž měly velmi kolísavou kvalitu. Dostane se právě s Dumbem do formy? Je pravdou, že látka je to pro něj poměrně neobvyklá, když uvážíme, že se dostal do povědomí hlavně černým humorem a gotickou stylizací.

 

Samotný teaser působí příjemně a ve fanoušcích určitě zabrnká na nostalgické struny. Chytřejší však asi budeme po oficiálním traileru.

 

Jsme zvědaví, zda dokáže k notoricky známému příběhu dodat vlastní pečeť a originalitu. Snad se nespolehl jen na hezké obrázky. Do českých kin Dumbo přiletí 28. března 2019. Co říkáte na první teaser?

 

Sloník Dumbo se vrací v režii Tima Burtona! Magická ukázka láká na nádherný a dojemný zážitek

Vyjádři svůj názor na článek
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Odpad Méně takových článků
Super! Více takových článků
Řekni nám, proč se ti článek nelíbí:
Děkujeme za tvůj názor!
Pomáhá nám i autorům při zkvalitňování obsahu na stránce.