Pod radarem - Box Office

Avengers: Infinity War vydělalo 2 miliardy a stává se tak 4. nejvýdělečnějším filmem historie

Padnou dvě miliardy za rok znovu?

12. červen 2018, 1:48
zdroj: Marvel Studios
12. červen 2018, 1:48

Infinity War je v kinech už něco přes 7 týdnů a navzdory svému epickému formátu to znamená, že i ty tržby už pomalu začnou klesat. Za poslední týden shrábla nejnovější marvelovka celosvětově téměř 34 milionů dolarů, přičemž už za týden si z koláče pořádně ukrojí pokračování Jurského světa.

Pokud bych se s vámi měl vsadit, tak řeknu, že tržby Titanicu (2,1875 miliardy) nepadnou. Nicméně, je jisté, že Thanos překoná návrat Luka Skywalkera po 30 letech.

 

The Force Awakens má celosvětově na kontě 2,0682 miliardy, což Infinity War překoná nejpozději za měsíc, pravděpodobně však dříve.

 

Disney je to víceméně jedno. Stejně jako Star Wars, i Avengers patří pod jejich křídla, a pokud jim vyjde nákup Foxu, bude to platit i pro Avatara. Nemluvě o tom, že za rok v květnu zde máme Avengers 4, kteří mají potenciál shrábnout ještě větší balík. Já ale tipuji, že se Avengers 4 již na dvě miliardy nedostane.

 

 

Mnohé bude záležet na trailerech a atmosféře, a i když bude většina diváků zvědavá, jak nakonec dopadly všechny ty postavy, pravděpodobně jim přijde příchod čtyřky velmi rychlý. Mohu se však mýlit. Nakonec, mluvíme o MCU, takže tu nic není jisté a pokračování může stále překonat i tržby trojky či Titanicu.

Ve hře je příliš mnoho faktorů, ale tak či onak, snímek bude opět ziskový. V případě Infinity War bych si tipl, že jen z kin přijde Disney čistý zisk v hodnotě 300 milionů dolarů a více.

 

Sečteno a podtrženo, Avengers: Infinity War se stává 4. filmem v historii kinematografie, kterému se podařilo překročit neuvěřitelnou hranici 2 miliard dolarů vydělaných v kinech.

 

Inflaci sem dnes cpát nebudeme a nám tak nezbývá, než Disney a Marvel Studios poblahopřát.

Avengers: Infinity War vydělalo 2 miliardy a stává se tak 4. nejvýdělečnějším filmem historie

Vyjádři svůj názor na článek
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Odpad Méně takových článků
Super! Více takových článků
Řekni nám, proč se ti článek nelíbí:
Děkujeme za tvůj názor!
Pomáhá nám i autorům při zkvalitňování obsahu na stránce.
Zobrazit 5 komentářů
Diskuse
Diskuse je jen pro přihlášené
5 komentářů
Seřadit komentáře podle oblíbenosti času přidání
avatar
bienko14. červen 2018, 0:05

Zaslúžene.

1 Odpovědět · Nahlásit
avatar
EfoDom12. červen 2018, 23:38

Myslím že Avengers 4 zarobí viac a to hlavne kvôli Captain Marvel ktorý bude v kinách v marci. Keď to bude dobrý film priláka to ešte viac ľudí.

0 Odpovědět · Nahlásit
avatar
fejkboi12. červen 2018, 10:26

Taktiež mám pocit že Avengers 4 už toľko nezarobí.. infinity war má väčší hype kvôli Thanosovi že sme sa ho dočkali po 10 rokoch ale 4ka už nebude mať taký hype si myslím.. bodaj by som sa mýlil ale asi nie

0 Odpovědět · Nahlásit
avatar
p.zelenak9612. červen 2018, 20:32

No ver tomu že Avengers 4 bude na tom ešte lepšie...

0 Odpovědět · Nahlásit
avatar
fejkboi13. červen 2018, 17:59

neviem no nechajme sa prekvapiť ale ja mám skôr pocit že nie alebo minimálne že zarobi tak ako IW ale viac asi nie aj keby som bol rád keby zosadili Avatara

0 Odpovědět · Nahlásit