Komiksy

Joker v podání Jareda Leta dostane vlastní film!

Jak kdyby už kolem plánovaných DC filmů nebylo dostatek zmatku.

6. červen 2018, 1:34
zdroj: Warner Bros.
6. červen 2018, 1:34

Zdroje z Variety hlásí, že Warner Bros. aktivně pracuje na sólovce pro Jokera z DCEU. Znovu si ho zahraje Jared Leto, který tak rozšíří mytologii kolem své postavy debutující v Suicide Squad. Sólovka má kromě toho připravit půdu pro další DCEU filmy vycházející nejen ze světa Suicide Squad a Jokerova okolí.

Samotný Leto má být výkonným producentem a zajistit tak, že mu studio znovu nesestříhá polovinu scén a neukáže mu záda. Vynikající herec tak dostane šanci na reparát a mnohem více minutáže na stříbrném plátně.

 

Kromě toho se plánuje i samostatný film pro Harley Quinn. V něm jí mají sekundovat její kolegyně z Birds of Prey komiksů, a tedy ženský výkvět Gothamu.

 

 

Kromě toho jsme měli dostat i týmovku Harley s Jokerem, která teoreticky může přijít až po těchto dvou sólovkách. Těžko pak říci, jakou roli budou mít obě postavy v plánovaném Suicide Squad 2.

Osobně se nám tato zpráva udělala radost, protože věříme, že Leto má na víc a jednoznačně nám jako Joker má co nabídnout. Nyní už jen sehnat kvalitního scenáristu a režiséra. Projekt nebude mít ustláno na růžích, ale Leto to snad s Warnerem ukočíruje.

Je důležité, abyste si tuto sólovku nemýlili s plánovaným Jokerovým filmem od Todda Phillipse v produkci Martina Scorseseho. Má jít o snímek mimo DCEU a spekulovalo se, že klauna si v něm zahraje Joaquin Phoenix. Až čas ukáže, co za bordel to s DC filmy ve Warneru vládne. Doufáme, že se už brzy dozvíme vše potřebné.

Vyjádři svůj názor na článek
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Odpad Méně takových článků
Super! Více takových článků
Řekni nám, proč se ti článek nelíbí:
Děkujeme za tvůj názor!
Pomáhá nám i autorům při zkvalitňování obsahu na stránce.
Zobrazit 6 komentářů
Diskuse
Diskuse je jen pro přihlášené
6 komentářů
Seřadit komentáře podle oblíbenosti času přidání
avatar
Ten Juro6. červen 2018, 14:30

Jared Leto Jesened Zima

4 Odpovědět · Nahlásit
avatar
fejkboi6. červen 2018, 11:42

Ak plánovali solovku s Jaredom nechápem načo ďalší Joker origin s iným hercom.. možno plánuju fakt multiverse a začne to Jokerom ale kto vie. Každopádne sa viac teším na Jaredov film.. on nemôže zato ako dopadol v Suicide squad.. ak je Joker taký starý v DCEU ako Batman tak má bohatú históriu z kade môžu čerpať len mám pocit že veľa DC filmov sa bude viac odohrávať v minulosti ako prítomnosti.. Wonder woman bude mať už druhý film z minulosti a verím tomu že aj Reevsov Batman bude z minulosti

2 Odpovědět · Nahlásit
avatar
Paul Vojník6. červen 2018, 12:25

Ako,nieze by som sa do toho nejak velmi rozumel, ale ako je mozne,ze pojde Joker od Phillipsa mimo DC? Ved nema DC na Jokera licenciu? Ked nie tak to si natocim aj ja vlastneho Džokera :D

0 Odpovědět · Nahlásit
avatar
Dominik V.AUTOR ČLÁNKU6. červen 2018, 12:44

Multiverse, viacero svetov od DC, viacero inkarnácií postáv.

0 Odpovědět · Nahlásit
avatar
Paul Vojník6. červen 2018, 13:11

Jaaj..diky diky za vysvetlenie :-) takze mozem si natocit vlastneho? :D A obsadim Maštalíra alebo Koleníka :D

0 Odpovědět · Nahlásit
avatar
fejkboi6. červen 2018, 14:31

Nemôžeš.. jeden aj druhý Joker bude pod Warner bros. A oni ho vlastnia :)

0 Odpovědět · Nahlásit