Závěrečné události z Infinity War nebyly ani tak překvapující (fámy o úmrtí množství hrdinů se dostaly snad ke každému), ale dozajista byly pro většinu skalních fanoušků zdrcující. Útěchu jim však nedodají ani poslední informace z univerza MCU, které posilují indicie o předpokládané smrti dalšího z Avengerů.

 

Scenáristé Infinity War, Stephen McFeely a Christopher Markus, se v nedávném interview vyjadřovali k různým podstatným sekvencím filmu. Co se pokračování Avengers týká, podle jejich slov čeká Stevea Rogerse, známého jako Captain America, pořádně intenzivní příběhová linka.

Neověřené zdroje tvrdí, že v určité části filmu se proti Thanosovi postaví Rogers společně s Thorem. Captain při heroickém útoku uchopí Thorův Mjolnir (kladivo ho uzná za hodného této pocty), ale útok proti záporákovi Thanosovi ho vyjde draho a Kapitán při tomto pokusu umírá.

Thorovo kladivo bylo sice zničeno mocnou Helou, ale jakýmsi způsobem se k němu jeho nositel znovu dostal. Možná jde o návrat v čase, možná o opětovné ukování. V každém případě, pravdu se dozvíme až po zhlédnutí Avengers 4. Podle vyjádření Chrise Evanse by však velmi snadno mohlo jít o pravdivou předpověď.

Captain America dostane v Avengers 4 mnohem víc prostoru. Společně s Thorem se mají pustit do Thanose

Ohodnoť článek
298
Zdroj: movieweb.com, express.co.uk, movieweb.com
Foto: MCU