Komiksy

Jak vypadají Avengers poté, co shodí své kostýmy? Prohlédněte si své oblíbence na lákavých fotkách

Oblíbení hrdinové bez kostýmů.

16. květen 2018, 14:35
zdroj: Walt Disney Studios Motion Pictures/Marvel Studios
16. květen 2018, 14:35

Postavy z marvelovských Avengers si spojujeme zejména s jejich charakteristickými kostýmy. Nicméně, jak vypadají jejich herečtí představitelé, když po těžké šichtě, během které opět zachránili svět, shodí své obleky?

 

Nadšeným čtenářům a čtenářkám tedy nabízíme malou galerii těch nejznámějších postav, kde se každý z vás může pokochat svým favoritem či favoritkou. A aby nebyl tento článek jen o fotkách, tak si v krátkosti představíme i projekty, které jmenovaní herci chystají nejblíže. 

 

Chris Evans (Captain America)

Chrise Evanse, představitele Captaina Americy, jste mohli kromě marvelovek vidět například v dramatu Gifted či v romantické dramédii Before We Go, kterou Evans i režíroval.

 

Nejblíže má herec na plánu historický thriller The Red Sea Diving Resort o záchraně etiopských židovských imigrantů v roce 1981 a thriller Jekyll, modernizaci slavného příběhu o Dr. Jekyllovi/Mr. Hydeovi.

 

 

Sebastian Stan (Winter Soldier) 

Sebastian Stan na sebe nedávno upozornil ve výborné biografické černé komedii I, Tonya, kde si zahrál po boku Margot Robbie. Zahrál si také v dramatu I'm Not Here s J. K. Simmonsem a brzy ho uvidíme i v mysteriózním thrilleru We Have Always Lived in the Castle, kde si zahraje s krásnou Alexandrou Daddario.

 

Kromě toho si zahraje ve dramatu The Last Full Measure z prostředí vietnamské války a chystá i kriminální akčňák Destroyer.

 

 

Scarlett Johansson (Black Widow) 

Oblíbená herečka Scarlett Johansson naposledy namluvila jednu z postav ve výborném animáku Isle of Dogs od Wese Andersona (naše recenze zde). Měla by se objevit i v novém projektu uznávaného nezávislého filmaře Noaha Baumbacha.

 

Nesmíme zapomenout ani na zajímavé válečné drama Jojo Rabbit od Taiku Waititiho (Thor: Ragnarok). To se bude točit kolem chlapce v Hitlerjugend, který zjistí, že jeho matka ukrývá v jejich domě židovskou dívka.

 

 

Robert Downey, Jr. (Iron Man) 

Nezapomenutelný Tony Stark alias Iron Man kromě četných komiksových snímků zazářil i v dramatu The Judge z roku 2014. Co však chystá do budoucna? V první řadě rodinnou komedii The Voyage of Doctor Dolittle o lékaři, který dokáže mluvit se zvířaty. Půjde o remake známé komedie Dr. Dolittle s Eddiem Murphym.

 

Uvidíme ho i ve třetím díle oblíbené série Sherlock Holmes od Guye Ritchieho a zahraje si i v biografickém kousku od Richarda Linklatera, kde ztvární podvodníka Johna Brinkleyho.

 

Jak vypadají Avengers poté, co shodí své kostýmy? Prohlédněte si své oblíbence na lákavých fotkách

 

 

Chris Hemsworth (Thor) 

Filmový Thor má za sebou poměrně rozpačitě přijaté válečné drama 12 Strong a co se týče budoucích projektů, objeví se v očekávaném thrilleru Bad Times at the El Royale od Drewa Goddarda. Příběh se bude odehrávat v záhadném hotelu El Royale. V jeho centru bude stát několik postav, jejichž temné úmysly vygradují až do zničujícího násilí.

 

Kromě toho má Hemsworth v plánu i spin-off Men in Black, kde si zahraje po boku Tessy Thompson a nesmíme opomenout ani sequel Star Treku.

 

 

Mark Ruffalo (Hulk) 

Marka Ruffala si ještě pamatujeme z výborného oscarového kousku Spotlight, následně se připomněl v podrazácké komedii Now You See Mee 2. Co plánuje do budoucna? Mluví se o něm jako o hlavním herci v dramatu Newsflash podle skutečných událostí, zatím ale nebyl potvrzen.

 

Uvidíme ho však v dalším skutečném příběhu The True American, kde ztvární rasistu Marka Stromana, který po teroristických útocích z 11. září zavraždil několik muslimů. Zahrát by si měl také v chystané seriálové adaptaci románu I Know This Much Is True.

 

 

Tom Hiddleston (Loki) 

Toma Hiddlestona jsme letos mohli slyšet v animáku Early Pan od Nicka Parka, v roce 2015 se předvedl i v Kong: Skull Island a alegorickém sci-fi High-Rise. V poslední době však jeho portfoliu dominují zejména marvelovky. Naposledy se objevil v Infinity War, ale podle všeho se s ním počítá i pro Avengers 4.

 

 

Príspevok, ktorý zdieľa @pureavengerlife,

 

Zoe Saldana (Gamora) 

Půvabná Zoe Saldana se objevila v kvalitním, byť trochu nenápadném fantasy dramatu I Kill Giants (naše recenze zde) a příští rok propůjčí svůj hlas jedné z postav chystaného animáku Missing Link od studia Laika.

 

Následně se objeví v pokračováních úspěšného Avatara od Jamese Camerona. Avatar 2 a 3 se momentálně natáčejí (dočkáme se jich v letech 2020 a 2021), ale Zoe uvidíme i v částech 4 a 5. Ty se nacházejí ve fázi pre-produkce.

 

 

Chris Pratt (Star-Lord) 

Už tento rok Chrise Pratta uvidíme v sequelu úspěšného Jurassic World s podtitulem Fallen Kingdom, kde si po boku Bryce Dallas Howard zopakuje roli Owena Gradyho. Momentálně dokončuje i biografický western The Kid pod režisérskou taktovkou Vincenta D'Onofria.

 

Příběh je o malém chlapci, který se stane svědkem střetu Billyho the Kida a šerifa Pata Garretta. Jeho hlas uslyšíme také v pokračování animáku The Lego Movie a zahrát by si měl i v adaptaci komiksu Cowboy Ninja Viking.

 

 

Cobie Smulders (Maria Hill) 

Cobie Smulders je pravděpodobně nejznámější svým angažováním se v seriálu How I Met Your Mother, zahrála si však i v úspěšném seriálu A Series of Unfortunate Events od Netflixu.

 

Na premiéru čeká hotové drama Songbird. V něm budeme sledovat rockovou hudebnici (Smulders) a její patálie na vysoké škole poté, co se rozešla s přítelem a rozpadla se jí skupina.

 

 

Tom Holland (Spider-Man) 

Toma Hollanda uvidíme příští rok v dystopickém sci-fi Chaos Walking, kde si zahraje společně s Daisy Ridley. Zároveň namluví zvířecího hrdinu v již zmíněném rodinném dobrodružství The Voyage of Doctor Dolittle.

 

V přípravě je i adaptace videohry Uncharted (zahraje si mladého Nathana Drakea), animák Spies in Disguise a samozřejmě i sequel k Spider-Man: Homecoming.

 

 

Karen Gillan (Nebula) 

Krásná Karen Gillian se zaskvěla v překvapivě zábavném dobrodružství Jumanji: Welcome to the Jungle, před Infinity War se objevila i v komediálním dramatu The Party's Just Beginning, které si také napsala a zrežírovala.

 

V tomto roce bychom ji měli vidět i v dramatu All Creatures Here Below a příští rok chystá i pokračování Jumanji: Welcome to the Jungle. Samozřejmě, uvidíme ji i v Avengers 4.

 

  

 Elizabeth Olsen (Scarlet Witch) 

Loni Elizabeth Olsen zazářila v mrazivém thrilleru Wind River, vidět ji můžeme i v dramatu Kodachrome, jehož premiéry jsme se na Netflixu dočkali 20. dubna 2018.

 

Co se týče budoucích projektů, kromě Avengers 4 Elizabeth plánuje i seriál Sorry for Your Loss o mladé vdově, která se snaží dát do pořádku své vztahy s blízkými.

 

Vyjádři svůj názor na článek
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Odpad Méně takových článků
Super! Více takových článků
Řekni nám, proč se ti článek nelíbí:
Děkujeme za tvůj názor!
Pomáhá nám i autorům při zkvalitňování obsahu na stránce.