Týmovka Avengers: Infinity War je již několik dní za námi, a tak může studio Disney konečně naplno rozjet reklamní kampaň pro nadcházející filmový přírůstek do světa MCU. Tím bude snímek Ant-Man and the Wasp, který se dnes navíc představil novým plnohodnotným trailerem.

 

Dnešní ukázka je oproti té první ze začátku roku ještě o něco delší, no a také odhaluje více záběrů z lákavé akce či další útržky samotného příběhu. Koneckonců, posuďte sami.

 

 

Příběh bude zasazen mezi filmy Captain America: Civil War a Avengers: Infinity War, přičemž v centru dění se opět ocitne Scott Lang (Paul Rudd), který se ve svém životě snaží skloubit povinnosti superhrdiny s rolí otce. A aby toho nebylo málo, je i hledaným zločincem.

 

Na scéně se ale zanedlouho znovu objeví Hank Pym (Michael Douglas). Ten Scotta a svou dceru Hope Van Dyne (Evangeline Lilly) začne připravovat na boj, při kterém by měli odhalit tajemství minulosti. Dříve bylo dokonce oznámeno, že snímek bude první romantickou komedií v rámci MCU.

 

Ant-Man a Wasp se v traileru plném humoru a akce stávají dynamickou dvojkou, se kterou nás čeká kopa zábavy

 

Za režií opět stojí Peyton Reed (Ant-Man, Yes Man), s nímž na scénáři údajně pracoval Paul Rudd, Adam McKay, Andrew Barrer i Gabriel Ferrari. Co se obsazení týče, tak kromě výše zmíněných herců se dále objeví například Michelle Pfeiffer, Hannah-John Kamen, Lawrence Fishburne, Walton Goggins či Michael Peña.

 

Premiéra snímku Ant-Man and the Wasp je u nás naplánována na 5. července 2018, a pokud se o ní chcete dozvědět více, vstupte do tohoto vlákna. Co říkáte na nejnovější trailer? Zajdete na tuto komiksovku do kina?

 

Ant-Man a Wasp se v traileru plném humoru a akce stávají dynamickou dvojkou, se kterou nás čeká kopa zábavy

Ohodnoť článek
16
Zdroj: comingsoon.net, comingsoon.net