Komiksy

Lístky na premiéru Avengers: Infinity War se prodávají lépe než na posledních 7 filmů Marvelu dohromady. Čeká nás gigantický kinofilm

Připravte se na plná kina.

12. duben 2018, 15:38
zdroj: Marvel/Disney
12. duben 2018, 15:38

Upřímně, celkem tomu nerozumíme, ale Infinity War na Fandangu zlomilo obrovský rekord. Lístek na premiéru si tam koupilo dvakrát více diváků, než na Black Panthera v témže bodě před premiérou (16 dní). Ba co víc, Fandango hlásí, že se prodalo více vstupenek, než na posledních 7 MCU filmů dohromady.

 

Bavíme se přitom o těchto úspěšných box office titulech: Black Panther, Thor: Ragnarok, Spider-Man: Homecoming, Guardians of the Galaxy Vol. 2, Doctor Strange, Captain America: Civil War a Ant-Man.

 

Co to reálně znamená? Že předpoklad 200milionového openingu v USA ještě poroste. Otázka je ale, zda Infinity War překoná Star Wars: The Force Awakens, které v USA za první víkend vydělalo 247,9 milionu dolarů. Šance je zde velká, ale hype ještě bude muset růst.

 

Kromě toho zde máme potvrzení PG-13 ratingu. Očekávat můžete násilnou akci, vulgarismus a místy i brutalitu. Všechno to však bylo v normě PG-13.

 

 

Vyjádři svůj názor na článek
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Odpad Méně takových článků
Super! Více takových článků
Řekni nám, proč se ti článek nelíbí:
Děkujeme za tvůj názor!
Pomáhá nám i autorům při zkvalitňování obsahu na stránce.